Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   top x % (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3052)

-Fegya- 08-19-2008 08:21

Quote:

Originally Posted by Arrakis (Post 187339)

Volt erről értesítő anno, de nem állt módomban játszani.

Arra, elhiszem, hogy nem állt módodban játszani, de egy feljutást bontással együtt is pár perc alatt el lehetett volna intézni...

Steve 08-19-2008 09:21

Ez előbb jött mint a fagyasztás és nem tudta volna mindegyik országát léptetni, így Fegya: nem tudta volna.



Egyébként úgy gondolom, hogy azok az országok, amik a folyamatgos szigorítások alatt szabadságon voltak, rendkívül hátrányos helyzetbe kerültek. Mivel innentől a legtöbb csoportban már nehéz lesz a max lépési hetár fölé menni sokkal, ezért jó lenne ha a minheki szabi alatt lecsoroghatna a maximális lépési hektárszámig.

Redback 08-19-2008 09:38

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 187365)
Ez előbb jött mint a fagyasztás és nem tudta volna mindegyik országát léptetni, így Fegya: nem tudta volna.



Egyébként úgy gondolom, hogy azok az országok, amik a folyamatgos szigorítások alatt szabadságon voltak, rendkívül hátrányos helyzetbe kerültek. Mivel innentől a legtöbb csoportban már nehéz lesz a max lépési hetár fölé menni sokkal, ezért jó lenne ha a minheki szabi alatt lecsoroghatna a maximális lépési hektárszámig.

Mármint a minimum föld is csökken szabi alatt 600hekire?Szerintem nem kell ilyen, mert ha valaki felmegy x hekire, leütik, minimum föld alá kerül, akkor szabira teszi az országát meg van oldva a gond.SZerintem aki felmegy terlmelni, számoljon azzal a kis rizikóval hogy leütik.

Steve 08-19-2008 09:59

Quote:

Originally Posted by Redback (Post 187369)
Mármint a minimum föld is csökken szabi alatt 600hekire?Szerintem nem kell ilyen, mert ha valaki felmegy x hekire, leütik, minimum föld alá kerül, akkor szabira teszi az országát meg van oldva a gond.SZerintem aki felmegy terlmelni, számoljon azzal a kis rizikóval hogy leütik.

Itt nem erről van szó, sztem nem érted a roblémát. Fenn voltál, megengedett hektárszámon, az akkori szabályok szerint nyugodtan lepakolhattad szabira az orit, megvár. Történtek lépések, már nem így van. És ezek meglehetősen jó szabályok! Viszont aki akkor, az akkori szabályok szerint eltette, annak megadhatnánk a fellépés lehetőségét, nem többet.

Betelgeuse 08-19-2008 10:10

Quote:

Originally Posted by Steve (Post 187372)
Itt nem erről van szó, sztem nem érted a roblémát. Fenn voltál, megengedett hektárszámon, az akkori szabályok szerint nyugodtan lepakolhattad szabira az orit, megvár. Történtek lépések, már nem így van. És ezek meglehetősen jó szabályok! Viszont aki akkor, az akkori szabályok szerint eltette, annak megadhatnánk a fellépés lehetőségét, nem többet.

Ezt a problémát többen felvetették akkor a megbeszélések topikban sőt ha jól emlékszem volt külön topikja is de kb az volt a válasz, hogy "így jártál"...

Vésd 08-19-2008 10:11

Gondolom itt most arról van szó, hogy mikor a topos orikat kellett eltüntetni (amivel ugye egyet értek:)) akkor kellett egy módosítás amit támogattak sokan és nem lett bekalkulálva, hogy esetleg a fagyi visszanyalhat:)

Akkor most megint módosítunk?

Ati 08-19-2008 10:16

Quote:

Originally Posted by Vésd (Post 187375)
Gondolom itt most arról van szó, hogy mikor a topos orikat kellett eltüntetni (amivel ugye egyet értek:)) akkor kellett egy módosítás amit támogattak sokan és nem lett bekalkulálva, hogy esetleg a fagyi visszanyalhat:)

Be volt kalkulálva. Ezért ment értesítő MINDENKINEK arról, hogy lépjen szintet MOST, mert később nem fog tudni. Azt hiszem, hogy kb egy hónap volt hagyva a szintlépésre, arra az esetre, ha valakinek a fentebbi országa akadályozná a fellépést. Az az értesítő elég egyértelműen fogalmazott, és világosan leírta, hogy később nem fog tudni szintet lépni, vagy csak nagyon nehezen, ha a minimum föld alá esik.

Arrakis 08-19-2008 11:34

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 187351)
KisPistike tegnap regisztrált, nagyon szeretne az 1/A topjában lenni. Eddig nem állt módjában játszani, mert nem tudott a játékról, és ezt én is meg tudom nézni, hogy most először regisztrált.

Ne haragudj Ati, de az, hogy önhibámon kívül teljesíthetetlen egy kritérium, illetve hogy kívánok valamit a mikulástól nem teljesen ugyanaz.
Teljesítettem a kritériumot, jött egy szabály, vesztettem a földet.
Nincs ezzel baj, csak nem értem a teljesítés feltétele miért nem változott ezzel konzekvensen.

Arrakis 08-19-2008 11:40

Vésd, nem a szabállyal van baj, mint feljebb írtam én is támogattam, mert jót tett a csopiknak.
De uram bocsá nem játszottam, mikor felszólítottak, hogy játszak. Se kedvem, sem időm nem volt rá.
Most adott egy csopi, ahol van 2500 minimum földem, és 1300on van a top 1 kb :)
Kicsit nehéz teljesíteni? :)

Vésd 08-19-2008 12:16

Quote:

Originally Posted by Arrakis (Post 187383)
Vésd, nem a szabállyal van baj, mint feljebb írtam én is támogattam, mert jót tett a csopiknak.
De uram bocsá nem játszottam, mikor felszólítottak, hogy játszak. Se kedvem, sem időm nem volt rá.
Most adott egy csopi, ahol van 2500 minimum földem, és 1300on van a top 1 kb :)
Kicsit nehéz teljesíteni? :)


Mennyi abban a csopiban a lépés határ?
Nem kellett volna a csillagos égig emelkedni:)


All times are GMT +1. The time now is 01:06.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu