Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Best of elvetett javaslatok. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1307)

Csokibácsi 01-13-2007 15:50

Leprogramozni sem lenne egyszerű, Ati befonná a haját.
Térkép formája soha sem lenne, az országok gyakorlatilag olyan fragmentáltak lennének, mint egy 4-5 éve használt vinyó, a térkép meg úgy nézne ki, mint az adásszünet a tv-ben (mákos képernyő), csak színesben.
Mert ugye az elfoglalt földet a katonák nem viszik haza, az ott marad ahol van.

Senki 01-13-2007 15:52

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 65559)
De nem is ez a félelemetes, hanem például egy medve.

Na de most őszintén: egy olyan térképet akarsz, ami óránként változna, ráadásul meg se lehetne rajzolni? A vándorok tudod hogy belezavarnának a képbe?

szerintem olyat akarna, ami mindenkinek másképp jelene meg mint a pontlsita.... 'kicsit' erőforrásigényes :D
de azért aranyos... :D

Valezius 01-13-2007 18:14

Szerintem az ötlet jó, de a technika még nem érett meg rá, ls persze hatalmas előmunkát igényelne, például pont a vándorok miatt. 15év múlva érdemes lesz rá visszatérni, ha majd mobilról is lehet a mostaninál is szélesebb sávon netezni. :D

dreaman68 01-13-2007 20:55

Quote:

Originally Posted by karesz6 (Post 65533)
Ide lehetne betenni a legviccesebb/lrgborzasztóbb javaslatokat amik felmerültek.
Hogy kellő önkritikát gyakoroljak kezdeném egy régi javaslatommal.

Az én javaslatom (bár kicsit a valóságtól elrugaszkodott de nekem tetszik az ötlet).
A JKSZ ellenörzött keretek között történő korlátozott mértékű legaliálása.
Arra gondoltam konkrétan hogy bizonyos országok akiknek meggyült a bajuk eggy másik országgal de nincs elegendő katonai erejük a védekezéshez viszont elő tudnak teremteni nagyobb összegeket (min 20 milkára gondoltam) felbérelhessenek másik országokat a célpont lerohanására. Természetesen a vérdijj meg a zsákmány is a felbérelt országé a megbizo csak azt kapja hogy megvédik. Ha jol tudom van valami ehhez hasonló az anarchos csoportban de mégsem ugyanaz. Ennyi lenne. Lehet lehurrogni :cool: :cool:

ez aranyos:D gyors pénzszerzési meló:D egyeseknek el kell egy kis segítség ha nem szeretik őket:D;)
-de persze lehetetlenségnek is tartom-

Quote:

Originally Posted by Csokibácsi (Post 65550)
http://forum.queosia.com/showthread....4760#post64760

Az a 100x meggondolás úgy érzem kevés lesz.

jogos. ha pl egy chatbe raktad volna kkor még ok lenne, de így... én speciel kiadnám neked az 5/y megrajzolását:D

csukja 01-20-2007 11:21

hagyjátok már békén szegény karesz6-ot feszt őt szidjátok (nem mindenki) ilyen a fantáziája na és, amúgy te is dreaman68 kedves vagy majd ha te is csinálsz egy topic-ot akkor én is azt fogom mondani a javaslataidra még az elvetettekre is hogy csináld meg magad ha ezt akarod! nem azt mondom hogy nem dolgoznak az adminok és hogy jól jönne nekik egy kis munka mer ez nem igaz! mer nagy munka! de a mostani hódító nem volt nagy munka? ;) úgy gondoljátok hogy az adminok csak úgy kirázták a kisújjukból vagy mi!?:confused:
minden új elfogadott javaslatot elég nehéz munka árán vezetik be én úgy gondolom hogy ez a térképes dolog még a könnyebbek közé tartozik.:cool:

Viz 01-20-2007 11:35

Quote:

Originally Posted by csukja (Post 67342)
hagyjátok már békén szegény karesz6-ot feszt őt szidjátok (nem mindenki) ilyen a fantáziája na és, amúgy te is dreaman68 kedves vagy majd ha te is csinálsz egy topic-ot akkor én is azt fogom mondani a javaslataidra még az elvetettekre is hogy csináld meg magad ha ezt akarod! nem azt mondom hogy nem dolgoznak az adminok és hogy jól jönne nekik egy kis munka mer ez nem igaz! mer nagy munka! de a mostani hódító nem volt nagy munka? ;) úgy gondoljátok hogy az adminok csak úgy kirázták a kisújjukból vagy mi!?:confused:
minden új elfogadott javaslatot elég nehéz munka árán vezetik be én úgy gondolom hogy ez a térképes dolog még a könnyebbek közé tartozik.:cool:

Szerintem te életedben semmit se programoztál még:) Egy HTML alapú honlapot se annyira egyszerű megcisnálni ha te írod...:) Persze attól függ ugye milyen szinten vagy, akkor viszont már nem htmlben írsz:)
No meg úszol a pénzben, merthogy erre kéne pár szerver...
És nem szidjuk, de ez tényleg badarság, én például elképzelni se tudnám hogy nézni ki, ha az elfoglalt területek ott mardnának ahol, a végén olyan lenne mitn egy hatalmas massza, és teljesen átláthatatlan, na meg értelmetlen is.
A másik meg hogy a mostani hódító több mint 7 év munkája, úgyhogy gondold meg mit beszélsz:)
Ha láttad volna milyen volt a legelején csodálkoznál mennyit változott. És ez lenne valszeg az egyik legnehezebb javaslat ami be lett volna vezetve:)

karesz6 01-20-2007 11:44

Quote:

Originally Posted by BeeLord (Post 65559)
De nem is ez a félelemetes, hanem például egy medve.

Na de most őszintén: egy olyan térképet akarsz, ami óránként változna, ráadásul meg se lehetne rajzolni? A vándorok tudod hogy belezavarnának a képbe?

Nem mentem a sajár baromságomat tovább. De ezt akkor sem egy szétoltós javaslatokat ujratárgyalós topicnak nyitottam hanem hogy a viccesen/rosszul elsült javaslatokat ide betegyük és lehessen rajtuk nevetni és nem a kitalálójukat szétoltani/ismét leirni azt amit már mindenki megtett amikor megnyilt a javaslat.

csukja 01-20-2007 20:31

Quote:

Originally Posted by Viz (Post 67351)
Szerintem te életedben semmit se programoztál még:) Egy HTML alapú honlapot se annyira egyszerű megcisnálni ha te írod...:) Persze attól függ ugye milyen szinten vagy, akkor viszont már nem htmlben írsz:)
No meg úszol a pénzben, merthogy erre kéne pár szerver...
És nem szidjuk, de ez tényleg badarság, én például elképzelni se tudnám hogy nézni ki, ha az elfoglalt területek ott mardnának ahol, a végén olyan lenne mitn egy hatalmas massza, és teljesen átláthatatlan, na meg értelmetlen is.
A másik meg hogy a mostani hódító több mint 7 év munkája, úgyhogy gondold meg mit beszélsz:)
Ha láttad volna milyen volt a legelején csodálkoznál mennyit változott. És ez lenne valszeg az egyik legnehezebb javaslat ami be lett volna vezetve:)

csak mondanám hogy nem egyfolytában programoztak az adminok mert ellenőrizni is kell stb. meg azt is mondom hogy szerintem se jó az ötlet én csak azt mondtam hogy ne bántsátok karesz6 mert hogy neki ez tetszene! meg gondolj bele mejik a nehezebb csinálni egy alap játékot vagy a meglévő játékba egy új dolgot csinálni!?:D :cool:

Viz 01-20-2007 20:37

Quote:

Originally Posted by csukja (Post 67574)
csak mondanám hogy nem egyfolytában programoztak az adminok mert ellenőrizni is kell stb. meg azt is mondom hogy szerintem se jó az ötlet én csak azt mondtam hogy ne bántsátok karesz6 mert hogy neki ez tetszene! meg gondolj bele mejik a nehezebb csinálni egy alap játékot vagy a meglévő játékba egy új dolgot csinálni!?:D :cool:

Kérlek szerintem nem vágod teljesen hogy fejlődött a hódító, azt se tudod kik csinálták stb, a főoldalon létezik a törénelem menüpont, ajánlom figyelmedbe:D

csukja 01-21-2007 06:46

Quote:

Originally Posted by Viz (Post 67578)
Kérlek szerintem nem vágod teljesen hogy fejlődött a hódító, azt se tudod kik csinálták stb, a főoldalon létezik a törénelem menüpont, ajánlom figyelmedbe:D

tudom kik csinálták a hódítót! az adminok!:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
és nem hiszem azt hogy a hódító elejétől kezdve ilyen volt!:cool: ;) :)


All times are GMT +1. The time now is 18:44.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu