Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   elf fajivari (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2179)

Fefe013 07-31-2007 09:17

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 113613)
Most ez a sztori angol 3/G-ben történt ,de volt erre már példa a lassú csopikban is ahol szintén nem tudnám vissza venni az egységeket az aktív piac miatt.
Tehát nem mindenhól müxik ez a megoldás.

Ezt aláírom, de eddig nem mondtad, hol vagy:)

Én is mindig furcsáltam, h ha az országban minden áll a varik meg lemennek, az elfet ez télleg hátrányosabban érinti mint bármelyik másik fajt.....:(

laci 07-31-2007 09:17

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 113613)
Most ez a sztori angol 3/G-ben történt ,de volt erre már példa a lassú csopikban is ahol szintén nem tudnám vissza venni az egységeket az aktív piac miatt.
Tehát nem mindenhól müxik ez a megoldás.

Szvsz nem kell egyből szabályokat változtatni azért, mert néhány csoportban pang a piac.

J.Ati 07-31-2007 09:22

Quote:

Originally Posted by laci (Post 113617)
Szvsz nem kell egyből szabályokat változtatni azért, mert néhány csoportban pang a piac.

Igaz ,de akkor is hátrányban van.
És amikor szabizok ki kell árulni az orit ,hogy béke legyen..
Szerintem a nem magyar nyelvű verziókban sehol nem megoldható a sereg eladása szabizáskor és a magyar hódban is van jó pár üres piac tehát nem néhány csopiról van szó;)

J.Ati 07-31-2007 09:25

Quote:

Originally Posted by laci (Post 113617)
Szvsz nem kell egyből szabályokat változtatni.

Különben nem akarok szabályokat változtatni ,mert ez csak általános beszélgetés.
Most csak 2 elfem van és én is szeretem ölni az elfeket,de gömbölni kár őket,mert fantomsereg, viszont szabiznak és akkor lehet ugrani:D
Ez lenne a hátrányuk szegényeknek,de miért:confused:

Artúr 07-31-2007 10:08

Volt ez már téma a megbeszélésekben is, de sajnos átkerült az elvetett ötletekhez. :(

http://forum.queosia.com/showthread.php?t=151

Amúgy ez a specvari tényleg kilóg a többi közül ilyen szempontból.
szóval marad a piacos megoldás, már ha van piac. :cool:

J.Ati 07-31-2007 10:46

Quote:

Originally Posted by Artúr (Post 113642)
Volt ez már téma a megbeszélésekben is, de sajnos átkerült az elvetett ötletekhez. :(

http://forum.queosia.com/showthread.php?t=151

Amúgy ez a specvari tényleg kilóg a többi közül ilyen szempontból.
szóval marad a piacos megoldás, már ha van piac. :cool:

Köszi elolvastam, de nem értem miért fura egyeseknek ,hogy egy békésen fedezgetve haladó elf szabi alatt is inkognitóban akar maradni,ha már egyszer az lenne a lényege a faji varijának.
Nem tudom mi lenne a legjobb megoldás ,de ahol piacolni nem lehet…:(

Synkel 08-01-2007 23:27

Szerintem meg ha a katipiac olyan amilyen, akkor nincs más hátra, a békésen éldegélő elfet békén kell hagyni. Valószínű a kutya nem jön rá, hogy épp nem lépkedsz be. Én egyszer kényszerből 9 napig hagytam magára az elfemet, és semmi gondja nem volt a végén. Igaz, rosszabb pillanataimban idegeskedtem miatta, de amúgy semmi komoly:)

merlin 08-02-2007 01:13

elfel készülni kell a szabira olyan csopiba, ahol nincs kati piac
szabi elött 19 körrel újra kell képezni az egységek x százalékát,
akkor a szabi alatti gömbök valótlan egységeket mutatnak

Gyula 08-02-2007 05:14

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 113598)
Kerestem a témákban ,de nem akadtam rá hogy lenne-e ilyen szóval elnézést ,ha lenne már.

A fantomsereg varival a napokban volt egy érdekes élményem.
Szabin voltam pár napig és amikor vissza jöttem szabiról rögtön legömbőlt egy ori persze miután visszajöttem szabiról felraktam a fantomsereget ,de küldött egy zöldet a srác amiben elküldte a szabin levő szép kis orimat jól látható adatokkal meg a szabiról visszaérkezett és láthatatlan orimat. Mellékelt hozzá egy kedves üzit is és akkor gondolkodtam el azon ,hogy tök jó a faji varija az elfnek csak szabizni nem kéne,mert az aki aktív létemben nem mert felém nézni az,majd amikor szabin vagyok akkor fog próbálkozni.Volt már valakinek emiatt rossz tapasztalata vagy ez nem egy égető probléma szerintetek?
Védekezni sajna nem lehet amíg az ember sazbin van:(


Van már ilyen téma, még annak idején Ven indította a megbeszélésekben, most talán az elvetett javaslatok közt van.
Mivel szabi alatt is lejárnak a varázslatok, ezért a szabis elfet érdemes gömbözgetni.

drobert 08-02-2007 06:53

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 113607)
Régebben én is kihasználtam az elfeknek ezt a hátrányát amikor szabiztak körülöttem és jót röhögtem rajtuk,de miért kell ez a hátrány nekik?:(

Így is elég nagy előny a faji varijuk játék közben, legalább szabin meg lehet őket gömbözni.
Megoldás egyszerű : ne menjen szabira! :)


All times are GMT +1. The time now is 03:14.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu