Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Elvetett javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Személyiségek (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=229)

Davalon 02-13-2006 12:33

Quote:

Originally Posted by aúú
Sziasztok! :)
Hát megmondom őszíntén, nem sok értelmét látom annak, hogy a személyiségeken változtatni kelljen...

az csöppet sem baj:)

Artúr 02-13-2006 12:34

Az eredeti felvetéshez szólva, azt a plusz 1%-regenerációt én is kevésnek tartom. Fel lehetne emelni mondjuk 3%-ra, vagy a toli/vari erőhöz rakhatna hozzá 3-5%-ot (tekik nélkül).

Artúr 02-13-2006 12:36

Quote:

Originally Posted by Milán™
Aznem lenne jó hogy a kereskedő 50%-ban védi a raktárt mert a törpnél is a raktárkulcs 50%-ban védi és ha mindkettőt felrakja nem lehetne lopni tőle

Lehetne, csak 25%-ot. :)

Mephisto 02-13-2006 12:37

Quote:

Originally Posted by Artúr
Az eredeti felvetéshez szólva, azt a plusz 1%-regenerációt én is kevésnek tartom. Fel lehetne emelni mondjuk 3%-ra, vagy a toli/vari erőhöz rakhatna hozzá 3-5%-ot (tekik nélkül).

3%? Pfff gondolkoztál már azon, hogy mit jelentene körönkénti +3% regenerálódás? Maradjunk a realitás talaján. A +1% még elfogadható, de több nem.

Milán™ 02-13-2006 12:39

A kis kockákat a szerver adja vagy lehet szavazni egymáséra?

Davalon 02-13-2006 12:44

Quote:

Originally Posted by Milán™
A kis kockákat a szerver adja vagy lehet szavazni egymáséra?

A szerver dönti el, tetszik-e a beírásod vagy nem....:D Szóval, mások adják, de egy hétig szavazni is lehetett róla:) A 3% irdatlan, de amég mindig csökkenthetné mondjuk a károkozás mértékét a varázsló és tolvaj személyiség szerintem

Artúr 02-13-2006 12:47

Quote:

Originally Posted by Mephisto
3%? Pfff gondolkoztál már azon, hogy mit jelentene körönkénti +3% regenerálódás? Maradjunk a realitás talaján. A +1% még elfogadható, de több nem.

Gondolkodtam. :) Alapból ugye 5% + 1 regenerálódás + 1 (3?) személyiség bónusz. =7 (9?)
Jobban kihasználható lenne ez a 2 személyiség.

Picit megsűrüsödnének a toli/vari akciók. :) Baj lenne?
Te hányadiknak választanád ezeket a személyiségeket a jelenlegi helyzetben? :)

aúú 02-13-2006 12:54

Nah szóval akkor leírom bővebben kicsit, hogy miért is nem látom értelmét a személyiségek változtatásának...:) Nem azért mert mindennél jobbak lennének, hanem mert:
Ha kicsit jobban megnézitek a személyiségeket, akkor mind olyan, ami alapvetően nem változtatja meg a játékot azok között akiknek több van és akiknek nem, hanem inkább szinesítésképpen van bent, éppen ezért a legtöbb nem teki %-ot ad, hanem egyéb bónuszokat... ez alól csak a tudós a kivétel, éppen ezért ajánlom mindenkinek, hogy nézzen körül az orija körül, mennyi tudóst talált és mennyi egyéb személyiségűt... látni fogja, hogy a tudósok jelentősen nagyobb mennyiségben vannak, mivel jelentősen befolyásolják az orik közötti erőegyensúlyt, ezért ha lenne még 1 személyiség ami ilyen tipusú bónuszt ad, akkor az jelentős hátrányba taszítaná a kezdőket és azokat akik még nem szereztek több személyiséget...
A nagyobb regenerácó se túl jó ötlet éppen a fentiek miatt...
Arra viszont felhívnám a figyelmeteket, hogy ha kicsit végiggodoljátok a személyiségeket, akkor látszik, hogy néhány teljesen tökéletes arra, hogy kombókat lehessen kihozni belőle, amelyek jelentősen faj specifikusak... orkt tábornok, fél-elf tolvaj, óriás varázsló, hogy csak a legnyílvánvalóbbakat mondjam... éppen ezért szerintem ha változtatni akarnánk, akkor ilyen irányba kéne elmenni.

Colony 02-13-2006 12:55

Utolsónak:)

Szerintem a plusz regeneráció halott téma a fél-elf miatt, mivel már igy is 7%-ot kap, ami nála igen magas a készültség csökkenéshez képest. Mint a téma elején írtam, célom más fajok számára is használhatóvá kéne tenni ezen személyiségeket!

Colony 02-13-2006 13:17

aúú: (nem illesztettem be a szöveget, mert elég hosszú)

De nekem pont az a problámám, hogy ezek a személyiségek nem szinesítik a játékot. 5000 kör alatt Varázslót eddig 1 Óriásnál (3személyiséggel) és "200 hektáros támadó-védős" országoknál találtam. Szerintem ezért szorulnának változásra (nem pont csak %-os erősítésre, hanem valami pluszra)


All times are GMT +1. The time now is 01:08.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu