Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megbeszélések (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=35)
-   -   Új Személyiség: Lich (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3884)

Hex 11-01-2009 10:35

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 227356)
Power lich nem upgradelt formája a heroesból :)
Biztos Hex is nagy játékos.


konkrétan nem a heroesre gondoltam, hanem a fantasy könyvekre, amikből kb. 200-300 könyvet számlál már a saját könyvtáram

amúgy meg a Lich nem a nem feltuningolt formája a power lichnek, hanem olyan varázslót jelent, aki a varázsereje által átlépte a halandó ember szintjét és levetette a béklyókat, ezért élőhalottá vált, megszabadulva a halandóság átkától. Ezért illene ez a személyiség csak a hullához. Erősődni, nem erősödne tőle.

Dynosaur 11-01-2009 11:29

érdekes felvetés, de én sem támogatnám, hogy a hullák megtudják, hogy ki lopta ki őket... :P

Perzsaszőnyeg 11-01-2009 11:31

Quote:

Originally Posted by Dynosaur (Post 227364)
érdekes felvetés, de én sem támogatnám, hogy a hullák megtudják, hogy ki lopta ki őket... :P

Jaja, te is nagy hullarabló vagy :D
De azt én értelmesnek tartom, hogy láthassák, ha esetleg valaki támadja őket. Miért legyenek rosszabb helyzetben, mint a többi játékos? Távolba láthassanak. ezzel erősebbek nem lesznek, sőt, meggondolják jobban a vaksi támadásokat :P

Andrew 11-01-2009 11:42

Nekem az nem tetszik benne, hogy csak egy faj lenne képes használni.

Perzsaszőnyeg 11-01-2009 11:54

Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 227366)
Nekem az nem tetszik benne, hogy csak egy faj lenne képes használni.

Épen azért lenne képes Ő használni, mert az az egyedüli faj, aki nem tud varázsolni. tehát, ő kellene tudjon csak távolba látni (térkaput felderíteni és vérszomjat varázsolni)
Mondjuk a vérszomj, az autómatán benne van,
Quote:

Originally Posted by Súgó/Fajok/Élőhalott/Előnyök
minden indított serege azonnal vérszomjjal támad,


Dynosaur 11-01-2009 12:08

OFF:

Quote:

Originally Posted by Perzsaszőnyeg (Post 227365)
Jaja, te is nagy hullarabló vagy :D

:D igazából szövit szeretek lopni a hulla tagon keresztül... :) mf-ként ez jó móka... :D

ON:

nem tudom egy hullát átlagosan egy héten hányszor támadnak meg... biztos, hogy élnének a lehetőséggel, és minden körben távoloznának? :p

csak 1 (vagy pár) db varázslat miatt ténleg létre kéne hozni egy személyiséget, amit ráadásul csak egy faj használhat? :rolleyes:

Hex 11-01-2009 12:14

Quote:

Originally Posted by Perzsaszőnyeg (Post 227367)
Épen azért lenne képes Ő használni, mert az az egyedüli faj, aki nem tud varázsolni. tehát, ő kellene tudjon csak távolba látni (térkaput felderíteni és vérszomjat varázsolni)
Mondjuk a vérszomj, az autómatán benne van,


tudom, hogy automata vérszomjal indul, de ha ezt a szemet választaná, nem kapná meg automatikusan, hanem manuálisan kellene felraknia.

Remedy 11-01-2009 12:18

Quote:

Originally Posted by Andrew (Post 227366)
Nekem az nem tetszik benne, hogy csak egy faj lenne képes használni.

Nekem is foleg ez a bajom vele. Igaz pl hogy a tabornok meg foleg ork szemelyiseg.... :)

Perzsaszőnyeg 11-01-2009 12:24

Quote:

Originally Posted by Hex (Post 227369)
tudom, hogy automata vérszomjal indul, de ha ezt a szemet választaná, nem kapná meg automatikusan, hanem manuálisan kellene felraknia.

az a legkevesebb

Mondjuk kiesne akkor az a vicces tény, hogy hulla 2k varival :)

Andrew 11-01-2009 12:31

Quote:

Originally Posted by Perzsaszőnyeg (Post 227375)
az a legkevesebb

Mondjuk kiesne akkor az a vicces tény, hogy hulla 2k varival :)

Ez pedig a másik, hogy nem is erősítene ez így rajta, mivel tovább gyengíthetné hadilag, mert a templomok a barakkok rovására mennének.


All times are GMT +1. The time now is 23:19.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu