Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Ki milyen fajra esküszik? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=232)

Davalon 02-13-2006 12:47

Quote:

Originally Posted by Wanax
Remelem nem 5. szintes varaszlo emberre celoztal mert attol en is sirva szoktam elszaladni!!! :D
Amugy egy orias hadi elkergeti az embert, egy felelf meg kibelezi... :)

Ez is mekkora általánosítás... Megint úgy hasonlítunk össze 2 fajt, mintha semmi máson nem múlna, ki nyer, csak a fajon.. ehh.

Mephisto 02-13-2006 12:47

Quote:

Originally Posted by Wanax
Remelem nem 5. szintes varaszlo emberre celoztal mert attol en is sirva szoktam elszaladni!!! :D
Amugy egy orias hadi elkergeti az embert, egy felelf meg kibelezi... :)

Egy szöviben lévő embert megvédik a szövijei, és a letolt félelfet meg kitekizi...

Artúr 02-13-2006 12:57

Quote:

Originally Posted by Mephisto
csinálok neked olyan ember orit, hogy sírva fogsz elfutni, ha meglátod :D
Tedd csak be azt is;)

Sírva röhögve? :D
Amúgy tiszteletben tartom ha Te az emberre szavazol (szavaznál, ha lenne :D ).

Davalon 02-13-2006 12:57

Nem kell leszólni az embert. gyilkos az, ha jól bánnak vele.

Phoenix 02-13-2006 13:10

de amint látom az óriás eddig a befutó...bár én nem arra szavaztam :p

Colony 02-13-2006 13:32

Ezt a témát talán nem fejlesztések témában kellett volna nyitni....de szavaztam:) Óriás

Milán™ 02-13-2006 13:36

Quote:

Originally Posted by Colony
Ezt a témát talán nem fejlesztések témában kellett volna nyitni....de szavaztam:) Óriás

Na látod még 1 hiba:)
csak legtöbbször a megbeszéléseken belül szoktam nézegetni a fórumokat és azért nyitothattam itt:D

Wanax 02-13-2006 13:55

Quote:

Originally Posted by Mephisto
Egy szöviben lévő embert megvédik a szövijei, és a letolt félelfet meg kitekizi...

sajat tapasztalatbol mondom... a felelfemnek letoltak 50%-rol nullara a keszulijet es a nagyszeru ember ugy is bukott a masodik huzasra! Azert ha te gyilkos embert csinalsz akkor mas nem tud gyilkos felelfet csinalni???
Es egy 3 hadis oris + hadis varis orias ellen hogy veded meg az ember tolidat?? Mivel arrol volt szo hogy van egy ember toli, egy varis aki artozza az esetleges felelfet plusz 2 hadis!
Ezt lehet a vegtelensegig ragozni, de hogy az embert le lehet gyakni az 100% mert ha nem igy lenne akkor lenne a jatekban nagyon sok jo ember tolis, de nincs!

Milán™ 02-13-2006 13:59

Én nem voltam még emberrel de ha jól kivan alakítva akkor ártózni nem lehet mert tükörvarázs ha jól tele íjazza magát beütni szintén nem nagyon lehet ráadásul ha még MF is egyedül tolival lehetne akkor bántani:)

Wanax 02-13-2006 14:04

Quote:

Originally Posted by Milán™
Én nem voltam még emberrel de ha jól kivan alakítva akkor ártózni nem lehet mert tükörvarázs ha jól tele íjazza magát beütni szintén nem nagyon lehet ráadásul ha még MF is egyedül tolival lehetne akkor bántani:)

hmm...
es az a gyilkos ember aki beijjaszozza magat es csak tolikkal lehet piszkalni??? Mondjuk also szinteken(4-5.) konnyeden lehet artozni egy embert a tukorvarazs ellenere!


All times are GMT +1. The time now is 09:10.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu