Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Receptek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=30)
-   -   Koktél (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=136)

Tsobi 01-06-2009 02:53

A képek még nem kerültek fel,de Attila:)alegjobbfej segítségével hamarosan megtörténik :)

Egyébként a fenti eseményt megismételhetnénk valamikor .. akár nagyobb társaságban :)

vityu 01-07-2009 16:40

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 201107)
A képek még nem kerültek fel,de Attila:)alegjobbfej segítségével hamarosan megtörténik :)

Egyébként a fenti eseményt megismételhetnénk valamikor .. akár nagyobb társaságban :)

# 2008.12.30. - ElőSzilveszteri Koktélparti (0 kép) ÚJ

Váááá, de mikor? :)

Kutyuleee 01-08-2009 02:41

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 201107)
A képek még nem kerültek fel,de Attila:)alegjobbfej segítségével hamarosan megtörténik :)

Egyébként a fenti eseményt megismételhetnénk valamikor .. akár nagyobb társaságban :)

jó ötlet én is mennék és mentem is volna, csak keveset voltam fórumon mostanság és már csak másnap láttam hogy voltatok:( pedig ott melózok nem messze:D

Tsobi 01-08-2009 03:51

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 201225)
jó ötlet én is mennék és mentem is volna, csak keveset voltam fórumon mostanság és már csak másnap láttam hogy voltatok:( pedig ott melózok nem messze:D

Itt az ideje,hogy mindenki mondjon egy nem túl távoli időpontot,aki szeretne jönni. Nekem a mostani péntek este (holnap [január 9.]) tökéletesen megfelelne. Szombaton Morrison's 2-ben leszek,szóval az kizárva :D

csabi 01-08-2009 06:38

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 201227)
Itt az ideje,hogy mindenki mondjon egy nem túl távoli időpontot,aki szeretne jönni. Nekem a mostani péntek este (holnap [január 9.]) tökéletesen megfelelne. Szombaton Morrison's 2-ben leszek,szóval az kizárva :D

hát én holnap dolgozom és csak 23órára tudok menni bárhova is, de szombat pont megfelelne.. :D v vasárnap.. :) v jövö7 szombat..

Rynok 01-08-2009 14:06

Quote:

Originally Posted by Tsobi (Post 201227)
Itt az ideje,hogy mindenki mondjon egy nem túl távoli időpontot,aki szeretne jönni. Nekem a mostani péntek este (holnap [január 9.]) tökéletesen megfelelne. Szombaton Morrison's 2-ben leszek,szóval az kizárva :D

Nekem ezen a hétvégén úgy néz ki, hogy a vasárnap nem jó, de a péntek és a szombat az igen... :) Jövő hétvégét még nem tudom.

De lehetne szervezni ezt a "Bulik" topic-ban is! :rolleyes:

Kutyuleee 01-09-2009 00:08

Jövöhét szombatot javaslom, mivel 2nappal utána megint idősebb leszek, úgyhogy szivesen venném, ha a szabadnapomon nem egyedül kéne berugnom:D:D

csabi 01-09-2009 00:15

Quote:

Originally Posted by Kutyuleee (Post 201279)
Jövöhét szombatot javaslom, mivel 2nappal utána megint idősebb leszek, úgyhogy szivesen venném, ha a szabadnapomon nem egyedül kéne berugnom:D:D

egyefene feláldozom magam.. :D nyitsz neki külön témát? :)

Kutyuleee 01-09-2009 00:19

Quote:

Originally Posted by csabi (Post 201280)
egyefene feláldozom magam.. :D nyitsz neki külön témát? :)

túl lusta és túl fáradt vagyok most hozzá, de te nyiss nyugodtan:)

Rynok 03-08-2009 22:15

Acapulco Dream

3 cl Tequila
1 cl barna rum
10 cl ananászlé
4 cl grapefruitlé

Elkészítés: sékerben jéggel összerázzuk és longdrinkes pohárba töltjük. Egy ananászszelettel díszíthetjük.


Egészségetekre!:D


All times are GMT +1. The time now is 19:39.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu