Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Hulla tuning (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3005)

Rotcsa 05-13-2010 13:46

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 251099)
Én jelenleg B-ben eléggé meg vagyok elégedve a hullával. Nem ütöttek le (eddig), mint vak a poharat, és én is tudok ütni. Egészséges mennyiségűt ütöttem (pattintani eddig még senkinek sem sikerült), ám közben én is kaptam be ütéseket...

Egyenlőre azt mondanám, hogy jónak néz ki, de igazán majd feljebb tudok mondani pontosabbat. :)

Amúgy Ő ütött be! :)

Dus 05-13-2010 15:56

Quote:

Originally Posted by Rotcsa (Post 251834)
Amúgy Ő ütött be! :)

Gondoltam... De persze, gondolom olt infója, hogy távol van a sereg. :)

Rotcsa 05-15-2010 11:11

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 251845)
Gondoltam... De persze, gondolom olt infója, hogy távol van a sereg. :)

Nem hiszem. Egyszerűen csak nagyobb volt a támadóereje ennyi.:)

Dus 05-15-2010 23:39

Quote:

Originally Posted by Rotcsa (Post 252069)
Nem hiszem. Egyszerűen csak nagyobb volt a támadóereje ennyi.:)

Akkor csak mázlija volt, és pont jókor jött. :)

Rotcsa 05-19-2010 10:03

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 252143)
Akkor csak mázlija volt, és pont jókor jött. :)

Mondom, hogy erősebb hulla, mint Te! :D Olyan nehéz ezt megemészteni?:)

Dus 05-19-2010 15:24

Quote:

Originally Posted by Rotcsa (Post 252823)
Mondom, hogy erősebb hulla, mint Te! :D Olyan nehéz ezt megemészteni?:)

?? Lehet, hogy erősebb, és?? Az nincs összefüggésben azzal, amit én írtam.

Ha erősebb is, és nem szinte pont akkor sereggel támad, hogy pont beférjen, akkor simán vissza lehet rá menni sikeresen. => Mázlija volt, hogy kint volt a sereg. Olyan nehéz ezt megérteni?? :)

Rotcsa 05-19-2010 20:59

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 252873)
?? Lehet, hogy erősebb, és?? Az nincs összefüggésben azzal, amit én írtam.

Ha erősebb is, és nem szinte pont akkor sereggel támad, hogy pont beférjen, akkor simán vissza lehet rá menni sikeresen. => Mázlija volt, hogy kint volt a sereg. Olyan nehéz ezt megérteni?? :)

Ezek szerint Te minden órában a gép előtt ülsz?
Nem lehet, h pont az a 2-3 óra volt az, amikor nem ültél gép előtt, habár a sereged otthon volt és mégis beköszöntünk, majd angolosan távoztunk?:) Emészd már meg, hogy kikaptál, naaaaa:D

Dus 05-20-2010 19:27

Quote:

Originally Posted by Rotcsa (Post 252908)
Ezek szerint Te minden órában a gép előtt ülsz?
Nem lehet, h pont az a 2-3 óra volt az, amikor nem ültél gép előtt, habár a sereged otthon volt és mégis beköszöntünk, majd angolosan távoztunk?:) Emészd már meg, hogy kikaptál, naaaaa:D

Hmm?? Nem ülök minden órában gépnél. Ilyet nem is írtam, és nem is utaltam rá. Honnan vetted?? Nem is volt köze az eddigi témának hozzá... :confused:
Seregem otthon volt?? Nem is tudtam róla. Segítek picit: mint ahogy azt már kétszer leírtam (ez a harmadik, utolsó) nem volt otthon, ezért írtam, hogy pont jókor jött. És mivel Te azt írtad, hogy nem volt infója a távollévő seregről, ezért írtam, hogy mázlija volt, hogy akkor jött. Éééérted?? Többször nem írom le. :)

Emésszem meg, hogy kikaptam?? Mivaaan?? :eek:

OFF vége, ha megérted, megérted, és nagyot koppan, ha nem... nem érdekel. Javaslom, hogy olvass vissza, és próbáld meg értelmezni az írtakat...

Rotcsa 05-20-2010 20:30

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 253210)
Hmm?? Nem ülök minden órában gépnél. Ilyet nem is írtam, és nem is utaltam rá. Honnan vetted?? Nem is volt köze az eddigi témának hozzá... :confused:
Seregem otthon volt?? Nem is tudtam róla. Segítek picit: mint ahogy azt már kétszer leírtam (ez a harmadik, utolsó) nem volt otthon, ezért írtam, hogy pont jókor jött. És mivel Te azt írtad, hogy nem volt infója a távollévő seregről, ezért írtam, hogy mázlija volt, hogy akkor jött. Éééérted?? Többször nem írom le. :)

Emésszem meg, hogy kikaptam?? Mivaaan?? :eek:

OFF vége, ha megérted, megérted, és nagyot koppan, ha nem... nem érdekel. Javaslom, hogy olvass vissza, és próbáld meg értelmezni az írtakat...

Jó oké. Koppant :)
Egy kicsit figyelmetlen voltam. Bocs.
Amikor elindultunk még otthon voltál, utána nem gömböztünk, ezért gondoltam, h épp nem voltál gép előtt akkor. Nem tudtuk, h közben kimentél, mert akkor nem 1 sereget kapsz.:D ===> ergo neked van mázlid :P


All times are GMT +1. The time now is 20:05.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu