Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Ötlet a 2/D-s kék számos fordulásához! (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2178)

jack herrer 07-31-2007 16:17

Quote:

Originally Posted by VérGyöngyTyúk Z (Post 113805)
Kösz Ati!
Ezek szeint a sok "menjetk má mélyszabira!" kérés helyett nem az volna a célszerűbb, ha azt kiabálnák: Gyertek má ki mélyszabiról?"
Kissé mintha lentebb esne a topp.

felteve ha nem crazy hozna be mondjuk 50db orit lepeshatar folott:D
ugyhogy varhatsz ezzel a kiabalas dologgal még:)

Arden 07-31-2007 16:24

Quote:

Originally Posted by jack herrer (Post 113815)
felteve ha nem crazy hozna be mondjuk 50db orit lepeshatar folott:D
ugyhogy varhatsz ezzel a kiabalas dologgal még:)

én nagyon szívesen kiabálnék,mint azt már jópárszor megtettem D fórumon,h ha lehet,hozzák elő az emberek a mélyszabis orikat.
Crazy nem hozza be a 100k hekis elfjeit,mert nincs ideje játszani manapság,így jóóóval lejebb menne a lépéshatár.

és ez sajnos egy csoportspecifikus probléma valóban,mivel ahogy a többiek is leírták,soha nem hallottam senkitől,hogy a D-n kívül akármelyik anarchos csoportban is problémája lenne a kék számos orijával a fellépés.

Ati 07-31-2007 16:33

Quote:

Originally Posted by Arden (Post 113817)
és ez sajnos egy csoportspecifikus probléma valóban,mivel ahogy a többiek is leírták,soha nem hallottam senkitől,hogy a D-n kívül akármelyik anarchos csoportban is problémája lenne a kék számos orijával a fellépés.

No akkor most már néztem mégegy statot az aktív országok körében. M-ben és H-ban valóban max 20k méretű országok vannak. Y-ban 111.909 hektár a max, és 20k hettár fölött is van bőven 50 ország.

D-ben a max országméret 600k hektár, és 106 ország van 20k hektár fölött, az aktív 463 országból.

Így már világosabb a probléma, de én továbbra is amondó vagyok, hogy nem normális dolog, hogy egy ország 600k méretű legyen, és ne csináljon ott az égvilágon semmit.

hami 07-31-2007 16:33

Ati igazad van, nincsen rózsa tövis nélkül,tehát nem lehet megoldani úgy a dolgot, hogy mindenkinek jó legyen. Sajnos:(
És nem vettem személyeskedésnek;)

Arden 07-31-2007 16:37

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 113821)
Így már világosabb a probléma, de én továbbra is amondó vagyok, hogy nem normális dolog, hogy egy ország 600k méretű legyen, és ne csináljon ott az égvilágon semmit.

Ati,valóban nem normális dolog :)
de mint mondtad,több éves munkát nem lehet egy gombnyomással eltűntetni,ez nem érdek :)
viszont az sztem érdek lenne,hogy elérhető legyen a fordulás,és ezért próbálunk újabb és újabb ötleteket hozni,hogy lehetne megoldani ezt a problémát...ezt Te is láthatod,és remélem egyszercsak elérjük célunkat,és vmelyik ötletre rábólintasz :)

hami 07-31-2007 17:11

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 113821)

Így már világosabb a probléma, de én továbbra is amondó vagyok, hogy nem normális dolog, hogy egy ország 600k méretű legyen, és ne csináljon ott az égvilágon semmit.

Ati, mi végig ezt mondjuk :D ;)

belas 07-31-2007 21:37

Szerintem sincs probléma y,m,h-val mert ott nemigen fedeznek,hanem háboruznak a topig....csak ez a fránya "D"..Még a gigaorikbol se lehetne leküldeni annyi katit ill "zsét",hogy topig fedezz,mivel muszály fedezned,mert aktiv orit nemsokat találsz sajnos. Viszont a fordulás nemcsak a kis kék számosoknak nehéz,ezt bizton állitom.

jack herrer 07-31-2007 21:49

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 113821)
No akkor most már néztem mégegy statot az aktív országok körében.

ennek igazan orulok:)
reggel meg ugy tunt nem akarsz foglalkozni a problemával;)
igazabol az is megoldast jelenthetne ha az orik meretet1/10ere csokktened de ha errol inditanal egy szavazast tuti az jonne ki hogy nem akarjak a jatekosok...
en se orulnek ha a 100k hekis orim Yban 10k hekire csokkenne de ha nics mas megoldas es vegleg elveted az elso szamu javaslatot akkor en is igennel szavaznek hogy jacchatobb legyen a jatek:)
de ezt tuti hogy tobben elleneznek mint ahanyan tamogatnak:)
mert azert csomo melo van ezekben az orikban meg ha jopar ori tulaja keptelen is arra hogy ekkora termelest el tudjon kolteni,es eszeruen fol tudja hasznalni:(
igazabol nem is lehet max 30milla katikbol 500 hekiket fedezni belole:)
ugyhogy az sem igazan eszeru koltekezes:)
sajna hulla nagyon elcseszte hogy folengedett masokat is 20k heki fole:(((
mert poenbol olyan orikat akart amikbe mindenbol 65535 db van:D
vicc meg a haverom hulla de sajna o cseszte el a D csopit:(

VérGyöngyTyúk Z 08-06-2007 13:58

OFF:
Na erre azt kell mondjam, várható volt. Az egész topic érdektelenségbe fulladt. Napok óta sehol egy új beírás.

On:

Az 1/10-es csökkentés igen furcsa lenne nem? Pl valaki belőtte 1,7k hekire a harci orijait, hogy a feljön az ellen akkor gyepa. Erre elszáguld tőle 1530 heki a levesbe. huppsz. Az ellen fellép másnap 1700 hekivel, ő meg aki fél éve vár lereppent 170-re. Hajdejó.... Vagy az összes többi szinten lévő összes ori "megtizedelődne" ugyanakkor? Vagy hogy is? Mert ezt sztem egyáltalán nem gondolta át a kiötlője.
Akkor már inkább ésszerű a 10/1 szabi és az automatikus védés kiiktatása nem? Minden 10 játékban töltött körért kapsz 1 kör szabit. Így aki játszik folyamatosan és el kell mennie annak lesz szabadsága (vagy addig megkér valakit, hogy ugyan nézzen má rá, bár D-ben asszem a földön kívül nincs pótolhatatlan veszteség és hosszú idő alatt az is) aki meg folyton szabira menekülne az meg így járt. A magukrahagyott "egyszermajdelőveszemésmegütlekvele" orik meg jók lesznek (a gazdájuknak is) tölteléknek. Vagy ha akarja újrázza miután kifosztotta.

Kíváncsi leszek mikor lesz a köv beírás ide, bár most a "kiemeltek" közt meg fog jelenni pár percre.

jack herrer 08-06-2007 14:10

legyen most a kov beiras:)
az 1/10ere csokentese az oriknak nekem sem teccene igazan de megoldana a Dcsopi problemait:)
amugy meg az egesz csopi ugy gusztustalan ahogy van:)
egyik megalomanias nyomi sem akarja leforditani az orijait hanem inkabb jotekonykodnak kiirjak a forumra hogy kiraktak olcson katikat nyersit meg tekiket:)
mintha a kicsik elernenek vele barmit is:)
azt kozbe ugyanugy nem tudnak fordulni a sok nagyoritol:)
a nagyorik meg fedeznek a napi kepzesbol tovabb 2-300k katibol naponta 3-4hekiket:)
tiszta vicc az egesz
senki nem akar segiteni
se ati se a megaloman ................(ezert kitiltas jarna ha leirnam):D


All times are GMT +1. The time now is 05:08.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu