Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Filmidézetek (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4463)

Dragi 01-03-2011 19:56

"Szóval, ha nem tévedek, te vagy a főfasz.És azok ott kétoldalt a golyóid. Kétféle golyó létezik, a bátor bikagolyó, és a löttyedt kis buzigolyó.A farok, mint olyan célratörő, és tisztán látó. Csak nincs agya. Amint punciszagot érez, rögtön akciózni akar.Téged is megcsapott a jó öreg punciszag, és hozzád csapódtak a csökött kis golyóid, hogy egy jót bulizzatok. De te összekeverted a szezont a fazonnal. Itt bizony nincs punci. Csak azt fogod kívánni, bárcsak puncid lenne. És akár egy pöcs, elkezdesz tökölni. Lankad az érdeklődésed. A két kis golyód veled együtt megy össze. Továbbá az a tény, hogy másolat van a pisztolyodra vésve. És az, hogy Sivatagi Sas 0.50 van az enyémre vésve. Sajnos további összehúzódásra készteti a díszes golyóállományodat. Hát akkor. Kapjátok be! "

Ildee 01-03-2011 20:00

Quote:

Originally Posted by Dragi (Post 274885)
"Szóval, ha nem tévedek, te vagy a főfasz.És azok ott kétoldalt a golyóid. Kétféle golyó létezik, a bátor bikagolyó, és a löttyedt kis buzigolyó.A farok, mint olyan célratörő, és tisztán látó. Csak nincs agya. Amint punciszagot érez, rögtön akciózni akar.Téged is megcsapott a jó öreg punciszag, és hozzád csapódtak a csökött kis golyóid, hogy egy jót bulizzatok. De te összekeverted a szezont a fazonnal. Itt bizony nincs punci. Csak azt fogod kívánni, bárcsak puncid lenne. És akár egy pöcs, elkezdesz tökölni. Lankad az érdeklődésed. A két kis golyód veled együtt megy össze. Továbbá az a tény, hogy másolat van a pisztolyodra vésve. És az, hogy Sivatagi Sas 0.50 van az enyémre vésve. Sajnos további összehúzódásra készteti a díszes golyóállományodat. Hát akkor. Kapjátok be! "

Blöff
*rövid*

Dragi 01-03-2011 20:03

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 274886)
Blöff
*rövid*

remélem nem gugliból :p

csákány 01-03-2011 20:09

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 274886)
Blöff
*rövid*

Ildee Te csak megfejtesz(gugliból) vagy idézel is? :rolleyes:

Ildee 01-03-2011 20:46

Quote:

Originally Posted by csákány (Post 274888)
Ildee Te csak megfejtesz(gugliból) vagy idézel is? :rolleyes:

ezt láttam is, most nincs ötletem idezetre

BimmBimm 01-03-2011 21:21

Ha megengeditek akkor Ildi helyett idéznék egyet az egyik kedvenc filmemből:

"Hiszem, hogy a világban létezik a jó, amelyet így vagy úgy áraszt magából a szerető Isten. De hiszek egy másik erőben is, amely éppen olyan valós, mint az Isten, akihez egész életemben imádkoztam, és tudatosan azon munkálkodik, hogy minden tisztességes elhatározást romba döntsön. Nem a Sátán, én nem hiszem, hogy a Sátán lenne (bár hiszem, hogy ő is valóságos), hanem a diszharmónia démona, valami vásott és ostoba dolog, amely vígan kuncog, ha egy öregember felgyújtja magát, pedig csak pipára akart gyújtani, vagy amikor az imádott kisbaba a szájába veszi az első karácsonyi ajándékát, és megfullad tőle."

BeeLord 01-03-2011 22:05

Nem tudom, honnan idéztél, de tetszik.

Dragi 01-03-2011 22:07

tipp lehet ?

Da Vinci kód ?:p

Csokibácsi 01-03-2011 22:08

Nem a Halálsoron?

BimmBimm 01-03-2011 22:10

Quote:

Originally Posted by Dragi (Post 274893)
tipp lehet ?

Da Vinci kód ?:p

Tippelhetsz, de nem talált:)

Amúgy most elbizonytalanodtam, mert a könyvben tuti benne van, és a filmben is emlékszem rá, de lehet hogy nem pont így. Mind1, ha gondoljatok leleplezem és átadom a lehetőséget másnak az idézésre:)

Szerk: Közben Csokibá megfejtette.


All times are GMT +1. The time now is 05:53.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu