Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Elf faj faji sajátosságainak változása (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1779)

invisible 05-07-2007 14:20

Quote:

Originally Posted by Goldy (Post 93316)
Az óriás az szív mással eleget, pl az egyáltalán nem tud támadó toliakciót indítani a sziesztájáért cserében, +50%-al kevesebbett hoz az elf 20%-val szemben no akkor hol kap az óriás +20% toli vari védelmet és 30%-ot katonai védelemre?
A óriással inkább ne hasonlítgassuk toliban.

Ti csak a számokat nézitek...
Az pedig egy lyukas fillért sem ér...
Én teszteltem az óriást is és ugyanazon kiépítéssel sokkal jobb volt ezelőtt is az óriás mint az elf .....
Én kifelyezetten azért játszom metr élvezem a játékot és ezért játszom minden fajjal és személyiséggel és még ha most nem is ismeritek el de később majd tapasztalni fogjátok az elfet ezzel megöltétek...

Dragi 05-07-2007 14:21

Quote:

Originally Posted by laci (Post 93320)
Arwyl is itt van, és nemsokára megjönnek az 1/A hadisai ujjongani ;)

húúú télleg akkor már 3-an vannak :)

Dragi 05-07-2007 14:22

Quote:

Originally Posted by invisible (Post 93323)
fogjátok az elfet ezzel megöltétek...

Hát nem kicsit :) NAGYON

Cassandra 05-07-2007 14:23

Quote:

Originally Posted by Goldy (Post 93316)
Az óriás az szív mással eleget, pl az egyáltalán nem tud támadó toliakciót indítani a sziesztájáért cserében, +50%-al kevesebbett hoz az elf 20%-val szemben no akkor hol kap az óriás +20% toli vari védelmet és 30%-ot katonai védelemre?
A óriással inkább ne hasonlítgassuk toliban.

De egy óríást, ha fent vanm a szieszta baromi nehéz kitekizni...

Nem toliban hasonlítgatom... összességében hasonlítgatom.
Az elf ártó akcióit már ne hozd fel, hisz KB olyan, mintha nemlenne...
Le kellett butítani, azt nem tagadom, ismerted a véleményemet, de EZ erős túlzás.

Komolyan gondolkozom, hogy most azonnal kiárulom és leújrázom az elf orimat, csak a szövim miatt nem böktem még rá a gombra.

skyline 05-07-2007 14:23

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 93325)
Hát nem kicsit :) NAGYON

elf konvergencia program :confused: :D

J.Ati 05-07-2007 14:23

Asszem kár a gőzér tehát hiába nem tetszik a változás el kell fogadni!
Nesze demokrácia.

tdomo 05-07-2007 14:25

Ezek után szerintem az elfek is jobban örültek volna inkább a súgó átírásának.

Tsobi 05-07-2007 14:25

Az a 10% módosítás nem ilyen kompenzációt igényelt volna..ebben biztos vagyok..
A módosítások brutálisak, felrúgták az egyensúlyt a fajok közt,ami eddig megvolt és jól működött ... Az egy dolog,hogy az elf maga egy békés faj,de hogy visszavágni se tudjon az őt ért sérelmekért..ez botrányos...
Hisz példaként Svájc a világ talán legbékésebb állama,mégis a világ talán legképzetebb és leghatékonyabb katonákkal bír,akiket szükség esetén bármikor bevethet...

Immáron kicsit elborult aggyal megfordult a fejemben,hogy szükség volt-e a kompenzációkra..hisz a súgóhoz képest nem történt változtatás... Ati egyszer hibázott azzal (feltételezem véletlenül) ,hogy rosszul írta meg a program az elfek védőbónuszaira vonatkozó szakaszát,vagy rosszul írta a súgóban...

Amint lehet,az összes elfemmel szintetlépek és fajt váltok..ez tényleg botrány ...

Burning 05-07-2007 14:25

csak hogy hozzászóljak, míg mi itt beszéltünk már is törölte egy-két barátom az elf oriját:eek::mad:

Phoenix 05-07-2007 14:26

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 93226)
Tolis fajok: fél-elf, ember.

hát nem toom, hogy vagy vele, de sztem úgy érdekesebb volt, amikor volt még egy tolis faj
igaz nekem nincs elfem, de mindenesetre ez visszaveti számos játékos kedvét a játéktól...sztem


All times are GMT +1. The time now is 14:07.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu