Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Párbaj (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2497)

Harcosok 07-04-2009 04:45

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 218151)
Ha van bőven kovács, orkot nem lehet megfogni, én már elején ütöttem alapkatonával 2 sereggel :)
Reméltem, nem lesz törpe, mert az már unalmas, elf megint csak arra készteti az embert, hogy deffelve kezdjen, viszont most az első órában volt már jó pár ütés...

Pool azt hiszem nincs miről beszélni,hogy mi teszi unalmassá a párbajt.
Próbáltam élvezetesen játszani én próbáltam.Sikeres játékot aki akar az ork ellen az nem ork lesz...Mivel mindenki ork ilyen esetekben, az ork ellen kell küzdeni, ami ellen nem az ork a legjobb:)(oktattam már ki 4orkot 1 elffel de csúnyán te is ott voltál,viszont ott volt bő 4óra ami sok idő, de 2 is elég)

A sima katis ütésben én 100% voltam 500katona, kevés heki 3sereg belefért volna ennyivel aki 1-et küld még ártani se tudnak neki.Egyértelmű volt vagy támad az ember, vagy védőt is tol.

Egy 0 drágakő,100k pénzes párbajra viszont szívesen elmennék mivel pl Pool azt nagyon érti.
De ebben is csak annyi a gond,hogy jó pár játékos nem számol utána a lehetőségeknek ,nem ismeri azokat. És egy olyan párbaj is hasonló lenne,mint a tegnapi ork vs törpös párbajotok=egyértelmű:P

Ildee 07-04-2009 05:23

Harcosok nem értem mi bajod az orkkal.
A tegnapi párbaj legalább nem volt olyan deffelős, mint azok amelyikeken előtte részt vettem. Még a rossz összeállítás mellett is élvezetes játék volt.

Ildee 07-04-2009 05:28

Quote:

Originally Posted by Von (Post 218167)
Ildi, valahogy úgy próbáljuk összehozni, hogy törpe kizárásával is fémhiányos legyen a játék. Legyen valami gazdálkodástudományi jellege is, ne csak harcászati, mert szerintem mixelve a legjobb :) Most még nem tudok konkrét ötlettel előállni, de majd gondolkodom rajt'. Szerintem sokkal jobb az, mikor azzal is kell taktikázni, hogy vajon hogyan lehet optimálisan felhasználni a fegyvert/fémet. Az nem jó, hogy ígyis-úgyis marad belőle szarásig a végére, és csak a népességen múlik. Múljon a népesség/fegyverek/fémek növelésének/termelésének az időbeni és általános beosztásán is. Majd jelentkezem, ha számoltam is rá ;)

Majd gazdálkodhatsz a kovácsműhelyeid számával :)
Tegnap nekünk volt fegyverhiányunk, nem a fém miatt, hanem a hely miatt :)
Pool este még felvetette, hogy talán fa és agyagbányából is legyen több. Az már szerintem nehezen fér bele az alap 200 hektárba, uh azt mondom vagy legyen 3-3, vagy legyen 40 raktár, és semmi tanya meg bánya :)
Mit szóltok?

Harcosok 07-04-2009 05:33

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 218178)
40 raktár, és semmi tanya
Mit szóltok?

Ennek annyi következménye van,hogy fosztás lesz a legfontosabb a búza miatt.
Ha elfosztom valaki búzáját ha ő nem foszt magának kikapott, mert 1órát végigéhez.
Persze nincs ezzel baj szerintem , de ha te nem ilyen párbajt akarsz akkor ne így legyen:)

Előzőre:Nincs bajom az orkkal, de ha azt akarod,hogy végig ütés legyen mondtam ne hagyj bent az orknál jobb fajokat,mert egyszerűen azokkal meg lehet verni az orkot de nagyon.

Ildee 07-04-2009 05:49

Quote:

Originally Posted by Harcosok (Post 218179)
Ennek annyi következménye van,hogy fosztás lesz a legfontosabb a búza miatt.
Ha elfosztom valaki búzáját ha ő nem foszt magának kikapott, mert 1órát végigéhez.
Persze nincs ezzel baj szerintem , de ha te nem ilyen párbajt akarsz akkor ne így legyen:)

Előzőre:Nincs bajom az orkkal, de ha azt akarod,hogy végig ütés legyen mondtam ne hagyj bent az orknál jobb fajokat,mert egyszerűen azokkal meg lehet verni az orkot de nagyon.

Ha valakinek nem tetszik majd a kaja mennyiség, ő majd épít tanyát :)
Nem a kedvencem az ork, illetve normálban egyelőre még nem próbáltam ki és amíg nem lesz annyi pénzem addig biztos nem is fogom. De azt nehezen hiszem el, hogy egy párbajon lehet bármi jobb az orknál (ha nincs törpe)
Eszem ágában sincs kivenni a többi fajt, ha jössz legalább meglátom, miért tartod egy párbajon jobbnak az elfet az orknál :)

Harcosok 07-04-2009 06:08

Quote:

Originally Posted by Ildee (Post 218180)
Ha valakinek nem tetszik majd a kaja mennyiség, ő majd épít tanyát :)
Nem a kedvencem az ork, illetve normálban egyelőre még nem próbáltam ki és amíg nem lesz annyi pénzem addig biztos nem is fogom. De azt nehezen hiszem el, hogy egy párbajon lehet bármi jobb az orknál (ha nincs törpe)
Eszem ágában sincs kivenni a többi fajt, ha jössz legalább meglátom, miért tartod egy párbajon jobbnak az elfet az orknál :)

Remélem el tudok menni ami jobb az jobb
Amúgy meg van olyan beállítás ahol az ork jobb amit felvázoltál az nem az.

Fefe013 07-04-2009 07:34

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 218148)
Hárman vagyunk!:(
Sajna.

Nem tudtam menni, mert tegnap értesültem a beosztásom változásáról és nem jól érintette a dolog az estémet....

Sajna a mai párbaj is kimarad ebből kifolyólag...:(

J.Ati 07-04-2009 08:09

Quote:

Originally Posted by Fefe013 (Post 218183)
Nem tudtam menni, mert tegnap értesültem a beosztásom változásáról és nem jól érintette a dolog az estémet....

Sajna a mai párbaj is kimarad ebből kifolyólag...:(

Akkor jövőhéten bepótoljuk remélem:)

Pool 07-04-2009 10:07

Quote:

Originally Posted by Harcosok (Post 218176)
Egy 0 drágakő,100k pénzes párbajra viszont szívesen elmennék mivel pl Pool azt nagyon érti.
De ebben is csak annyi a gond,hogy jó pár játékos nem számol utána a lehetőségeknek ,nem ismeri azokat. És egy olyan párbaj is hasonló lenne,mint a tegnapi ork vs törpös párbajotok=egyértelmű:P

Csinálok egyet jövő hétre vmelyik délelőtt, mondjuk péntekre
hány órás legyen?

Harcosok 07-04-2009 10:20

Quote:

Originally Posted by LiverPool (Post 218208)
Csinálok egyet jövő hétre vmelyik délelőtt, mondjuk péntekre
hány órás legyen?

Ne kedd legyen az fontos.
Én nem voltam még sok olyanon, én nem tudom abból melyik a jó, szervezd úgy ahogy kell teljesen mind1 hány óra.
De fejben lejátszom magamban és minden megy akkor:O)


All times are GMT +1. The time now is 10:20.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu