Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Megvalósult javaslatok (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=23)
-   -   1/A-ból való fordulás könnyítése (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4200)

Kazi 08-24-2010 11:59

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 261285)
Hacsak nem többezer kör ez a "bizonyos idő", aminek el kell telnie, akkor ez kilőve. Nem cél, hogy az eddiginél sokkal gyorsabban szerezzen bárki is plusz személyiségeket. Lásd összefoglaló.

Ha pedig többezer kör, akkor ugyanott vagyunk, mint most: halálra unják magukat az emberek az A-ban, miközben igazából nem csinálnak semmit.

Akkor szerintem félreértettél.

Arra gondoltam, hogy pl 5000 heki lenne a fix határ, majd amikor ezt elérte további 336 kör, vagy 1000 kör. És ekkor fordulhatna azzal az orijával ami A-ban van. Más orival nem fordulhatna ebben az esetben B-ből.
Ha másik ori(ka)t akar fordítani ahhoz a jelenlegi szabályokat kell teljesítenie.

Kalapácska 08-24-2010 12:11

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 261274)
Szerintem nem sok ertelme lenne. Ha feltesszuk, hogy sikerul, akkor egyreszt nyilvan nem a "masik szelso szempontbol tortenne", hiszen, gondolom senki sem olyan hulye, hogy azzal a 100 millioval elkezdene harcolni. Szemely szerint termelnek pl 1k korig, aztan egy ujra utan szerintem 300 kor alatt felmennek. Nemhinnem, hogy 4k kor kellene hozza, bar nem szamolgattam, mennyit lehetne termelni 1 kisebb extrem termelo torpevel, de egy orszagot felutni nem kerulhet olyan horror sokba, ha nem csak ra vadaszik a csoport...

De tegyuk fel, hogy megcsinalja barki is.

Ez sem bizonyitana semmit, hiszen az atlag fellepo 1/As tudasahoz kellene viszonyitani, nem egy tobb eve jol jatszo emberehez.

Remi Ha 1K kör alatt egy fellépő orival összetermelsz mondjuk 400k-500k ló árárt akkor áruld el a titkot nekem is priviben köszi :)
Nyitott vagyok rá .

Köszi előre is Totya

Valezius 08-24-2010 12:25

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 261247)
Kicsit? Ötöd/hatod/hetedannyi időt kell eltölteniük az A-ban, mint eddig. Szerintem ez nem kicsit teszi pörgőssé a játékukat, hanem nagyon.

Hagy kapaszkodjak ebbe bele.

2400hekiről mondjuk 9000-re kell most feljutni, az 6600hektár megtétele, ötödannyi idő alatt mennyit lehet megtenni? Nyilván több mint az ötödét, szerintem korrekt kétszer annyival számolni.
Azaz 2400+2600=5000 hektár elérését jelenti a fenti kijelentés?

Ati 08-24-2010 12:32

Quote:

Originally Posted by Kazi (Post 261289)
Arra gondoltam, hogy pl 5000 heki lenne a fix határ, majd amikor ezt elérte további 336 kör, vagy 1000 kör. És ekkor fordulhatna azzal az orijával ami A-ban van.

Ezzel sokkal hamarabb tudna új személyiséget szerezni. Ez nem cél. A cél, hogy az amúgy is a személyiség megszerzésére szánt időt olyan közegben töltse, ahol szeret játszani.

Dragi 08-24-2010 12:36

Quote:

Originally Posted by Kalapácska (Post 261292)
Remi Ha 1K kör alatt egy fellépő orival összetermelsz mondjuk 400k-500k ló árárt akkor áruld el a titkot nekem is priviben köszi :)
Nyitott vagyok rá .

Köszi előre is Totya

piiiiaaaaacooooozáááás

vityu 08-24-2010 12:43

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 261297)
piiiiaaaaacooooozáááás

Bizonyám! Azért ha az embernek nincs szüksége a piacokra, mivel úgyis termel, igen szépen lehet vele kaszálni. És mindemellett a termelés is szépen tud hozni.

Remedy 08-24-2010 12:51

Quote:

Originally Posted by Kalapácska (Post 261292)
Remi Ha 1K kör alatt egy fellépő orival összetermelsz mondjuk 400k-500k ló árárt akkor áruld el a titkot nekem is priviben köszi :)
Nyitott vagyok rá .

Köszi előre is Totya

Csak egy szo: torpe. :)

Ati 08-24-2010 12:52

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 261295)
Hagy kapaszkodjak ebbe bele.

2400hekiről mondjuk 9000-re kell most feljutni, az 6600hektár megtétele, ötödannyi idő alatt mennyit lehet megtenni? Nyilván több mint az ötödét, szerintem korrekt kétszer annyival számolni.
Azaz 2400+2600=5000 hektár elérését jelenti a fenti kijelentés?

Én egyelőre még mindig csak az elméletnél járok. Kezd véglegesedni, mert igazi ellenérvet eddig nem olvastam. Lassan majd áttérhetünk a konkrét számokra is.

A cél, hogy valamivel könnyebb legyen 2x fordulni alacsonyabb hektárszámról, mint 1x a magasabbról.

RRRrrr 08-24-2010 12:58

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 261300)
Én egyelőre még mindig csak az elméletnél járok. Kezd véglegesedni, mert igazi ellenérvet eddig nem olvastam. Lassan majd áttérhetünk a konkrét számokra is.

A cél, hogy valamivel könnyebb legyen 2x fordulni alacsonyabb hektárszámról, mint 1x a magasabbról.



Én még mindig nehezen tudom elképzelni, hogy van akinek könnyebb 2x végigmenni minden csopin, mint egyszer beszenvedni magát a topba A-ban:)
Talán ha második körben csak 500kört kéne teljesítenie csak szintenként akkor el lehet gondolkozni rajta. Persze a top30 336köre megmaradna...

Pool 08-24-2010 13:16

Quote:

Originally Posted by Reaktor (Post 261256)
Ati!

Lenne arra lehetőség, hogy valamelyik tapasztaltabb játékos kapjon az A csoportba egy plusz országot, amit szabályosan vihet a jelenlegi mellett?
Ezzel az országgal valaki tesztelhetné, hogy mennyi idő alatt lehet a jelenlegi feltételeket teljesíteni.
Ismeretlen ország, így nem lenne visszatartó ereje az országnévnek sem, valamint felhalmozott vagyon se lenne mögötte.
Indulhatna 1500-2400 heki közöttről, kb 100 millió kp plusz elférő egység, és fellépőként 1 nap védelemmel.

Szerintem a klánunkból többen is vállalkoznának a tesztelésre.

(Látatlanban van rá egy fogadásom, hogy a Gunból jelentkező tesztelő ezekkel a feltételekkel 4000 kör alatt teljesítené a mostani top követelményeket.)

akkor nekem is kell egy ori tesztelni

én még úgyis tudnám, hogy mellette dolgozom napközben, tehát nem lennék kocka


All times are GMT +1. The time now is 18:45.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu