Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Filmek, sorozatok, TV (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Csillagkapu (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=83)

aúú 07-13-2006 10:24

Quote:

Originally Posted by Ati
Asszem le kéne szoknom arról, hogy tv-t nézek... :D Ebből az 5k-ból, ami a havi tv-díj, egy csomó dvd kijönne. :D

Hát, ha majd lehet híreket is kapni DVD-n (mondjuk 1 napra előre...:D:D), akkor tényleg meg is fogja érni inkább arra költeni...:D

Toto 07-13-2006 10:30

Már előre látom, hogy a 10. évadot úgy fogják leadni, hogy megismétlik előtte az első 9-et :D

aúú 07-13-2006 10:31

Egyébként az, hogy MO aránylag kicsi, jelentősen befolyásolja, hogy mit meg hogyan lehet megvenni, meg műsorra tűzni... hisz hiába kezdenék el vetíteni mindkét sorozatot párhuzamosan, az valszínű nem hozna akkora nézettséget nekik, mint mondjuk egy szappanopera...:(

aúú 07-13-2006 10:33

Quote:

Originally Posted by Toto
Már előre látom, hogy a 10. évadot úgy fogják leadni, hogy megismétlik előtte az első 9-et :D

Csak gyorsított tempóban, tehát mind nap leadnak 1-2 részt és azt is este 11-től, hogy aki csak ilyenkor néz tv-t az is megnézhesse...:D:D:D

Ati 07-13-2006 10:34

Quote:

Originally Posted by aúú
Hát, ha majd lehet híreket is kapni DVD-n (mondjuk 1 napra előre...:D:D), akkor tényleg meg is fogja érni inkább arra költeni...:D

rtl-t, meg tv2-t lehet fogni sima antennával. :D sőt, még a csillagkapu 1., 2., 7., 5., 3., 4. évadját is meg tudom nézni. :D Így ebben a sorrendben, ahogy adják, mert ez így mókásabb, és a magyar nézőknek "úgyis mindegy". ;)

aúú 07-13-2006 10:45

Quote:

Originally Posted by Ati
rtl-t, meg tv2-t lehet fogni sima antennával. :D sőt, még a csillagkapu 1., 2., 7., 5., 3., 4. évadját is meg tudom nézni. :D Így ebben a sorrendben, ahogy adják, mert ez így mókásabb, és a magyar nézőknek "úgyis mindegy". ;)

Háát, az szép, de elve mondjuk az 5e forint csak a TV-ért elég drágának tűnik nekem, szóval lehet, hogy jobban járnál ezzel az antennás dologgal...:D
Főleg, hogy felénk kb 6e-ből ki lehet hozni a korlátlan netet+sok kábeles csatornát, ha mindkettő ugyanannál a szolgáltatónál van...:)

Ati 07-13-2006 10:52

Quote:

Originally Posted by aúú
Főleg, hogy felénk kb 6e-ből ki lehet hozni a korlátlan netet+sok kábeles csatornát, ha mindkettő ugyanannál a szolgáltatónál van...:)

Akkor bizti itt is ki lehetne, de én spec untam, hogy szinte már beköltöztek ide a kábelszerelők, hogy néha menjen is a netem. ;) Úgyhogy nem ugyanannál van a net. :D

Cassandra 07-13-2006 22:50

6000-ből hogy?Nekem csak a net egy 10-es.:D

aúú 07-14-2006 14:52

Quote:

Originally Posted by Cassandra
6000-ből hogy?Nekem csak a net egy 10-es.:D

Hát itt Szegeden már 2e-ért is van símán netezésre (hódítózásra...:D) alkalmas, letöltésben és időben korlátlan net... tehát rossz helyen lax...:D

Cassandra 07-14-2006 15:28

Quote:

Originally Posted by aúú
tehát rossz helyen lax...:D

Ezt eddig is tudtam:D


All times are GMT +1. The time now is 19:40.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu