Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Hódító v6 (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=681)

aúú 08-05-2006 20:39

Quote:

Originally Posted by Ati
Nekem tuti zavaró lenne, hogy az Országadatok a Kilépés közelében vannak.........

Pontosan miért lenne zavaró?
Ha a kilépést keresed, akkor a kilépés gombra kattintasz, ha a háború menüt, akkor a H betűsöknél tök hamar megtalálod... most viszont ez egybe folyik a miatt, hogy már nincs benne tagozódás... vagy akkor kerüljön bele megint x soronként 1-2 üres sor, vagy legyen ABC-ben...

vonos82 08-05-2006 20:40

Igen, ezt javasoltam én is... SZVSZ jobb lenne.

Typhoon 08-05-2006 20:40

Sztem ritka ronda.:mad: :eek:
A régi sokkal jobb volt ezek a pasztel színek kiégetik a szemem a pont listához majdnem hogy mikroszkóp kell. JOBB LENNE HA A RÉGI MARADNA.

vonos82 08-05-2006 20:41

Légyszi olvasd el Ati kérését!

Cassandra 08-05-2006 20:43

Quote:

Originally Posted by vonos82
Légyszi olvasd el Ati kérését!

Hagyjad, ha érdekelné, nem írta volna...

Békés 08-05-2006 20:45

Quote:

Originally Posted by Davalon
A menüpontok ha nem is alulra vissza, de kerülhetnének a jobb oldalra? Sokkal kényelmesebb a jobb oldal, így állandóan keresztbe kell mozogni:-)


A balkezesek nevében kérem maradjon a jobb oldalon, legalább ez essen kézre nekünk, ha már minden jobb kezesre készül:)

lacqa 08-05-2006 20:45

nekem tetszik, ha minden igaz ez a harmadik arculat és messze a legigényesebb. nyilván majd kellenek/lesznek finomítások, de SZVSZ alapvetően jó.

én szeretem az újat, és ettől a változástól most kicsit izgalmas és új "szagú" lett a hódító.

gratulálok azoknak akik csinálták!

director 08-05-2006 20:46

Quote:

Originally Posted by director
Van esély arra, hogy egy hónapon belül lesz választható kinézet? (régi/új)

És van esély arra, hogy erre kapok választ? Szerintem sokakat érdekelne.

stefanus 08-05-2006 20:48

szankcionalas
 
Szerintem igenis fontos, hogy mi a velemenye a nepnek a valtoztatasokrol Ati.

Nem csinalhatsz akarmit a jatekkal arra alapozva, hogy mindenki elegge fuggo ahhoz, hogy lenyeljen akarmilyen valtozast. :D

Szerintem a "demand"-re kene koncentraljal, s nezd meg az online szavazast ami egyenlore nekunk ad igazat. (hxxp://n2tf.2.pollhost.com/ (csereljetek ki az X-eket T-k-re))
S ha hiper-szuper grafikas jatekot akarnank akkor countereznenk meg nemtomen mit jatszanank. A hodito egyserusege szep volt, s konnyen atlathato(szinek passzoltak, stb).
Kene egy regi/uj gomb a menure, hogy valthasson aki akar a regi designra, s az ujjan jotteket meg megfogja a klassz uj design.
Minden jot, tudom, hogy sok munka volt, de ez igy nem atlathato. :(

vonos82 08-05-2006 20:52

Igazad van, de azért vagyunk itt, hogy továbbra is segítsünk, és finomítsuk a dolgot... Nem pedig fikázni, nem? Ha valaki jobban meg tudná csinálni, írja le az ötletet, ne csak annyit mondjon, hogy az egész tuxar!


All times are GMT +1. The time now is 00:57.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu