Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Elf faj faji sajátosságainak változása (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1779)

Goldy 05-07-2007 14:08

Quote:

Originally Posted by Pax Hungaricum (Post 93295)
Neked még sose sikerült A-ban elfet ütni földön? (csak egy ártatlan kérdés)

De be lehet verni ha jól rákészülsz, csak tudod az nem mind1 hogy mit áldozol érte és mit kaphatsz cserébe... mert az áldozat amit meghozol érte lehet azt eredményezi hogy a sikeres ütés után szétgyújtanak szétártóznak és 5 sereg kisér haza ha nem több...

Cassandra 05-07-2007 14:08

Quote:

Originally Posted by Goldy (Post 93281)
Mindjárt sajnálni kezdem az elfeket...

Tisztára olyanok a reakciók mintha minden elfet naponta 5ször vernének le földre de legalábbis a legkönnyebben üthető faj lenne...
a 30%-os védelmével még a tábornok orkkal sincs egy szinten hadi erőben...

Goldy, emlékezz csak vissza, végig mondtam, hogy nerm kell az elfnek a 30%bónusz, node ez már tényleg a ló túloldala... ilyenerővel el is lehetett volna venni tőle az összes ártó varázslatot és az összes támadó tolvajakciót... Ez azért már erősen a nevetséges kategória.

Legközelebb mi jön majd? Vegyük el az óriástól a sziesztát, mert az most a legbunkerebb faj?
Ez már vicc... Kellett a malusz, de nem ILYEN mértékü, igenis elfként innentől élő céltáblának érzem magam.

Ha kevés a tolid, leölik a varikat és még csak a tolikészüjét se tudod levinni a delikvensnek...
Ha kevés a varid, akkor a toliknak lőttek és megintcsak nem tudsz tenni ellene...
Ez azért már nonszensz...

laci 05-07-2007 14:08

Off
 
Off:
én már csak azon csodálkozom, hogy az élőhalotton évek óta megy a vita, hogy miképpen lehetne játszhatóbbá tenni, ehhez képest az elfet pillanatok alatt átalakítottuk.

glanyi 05-07-2007 14:10

óóó
 
Én sajnálom az elfet, mer egy szinten voltam vele, és nagyon a szivemhez nőtt, de egyet kell értenem abban, hogy a Tolkien óta az elfekről (nála tündékről) alkotott kép nem egyezik meg azzal, hogy tolvajkodik, be kell látnom.

Dragi 05-07-2007 14:10

Éljenek a mazoista elfek :) új korszak köszönt jöhetnek a Tamagocsi óriások :)

laci 05-07-2007 14:11

Quote:

Originally Posted by Goldy (Post 93281)
Mindjárt sajnálni kezdem az elfeket...

Tisztára olyanok a reakciók mintha minden elfet naponta 5ször vernének le földre de legalábbis a legkönnyebben üthető faj lenne...
a 30%-os védelmével még a tábornok orkkal sincs egy szinten hadi erőben...

Goldy, eddig lehet hogy nem, de mint írtam fentebb, amint visszajön majd a harci kedvem, az eddigi tuti célpont mellett (élőhalott) rögtön odaírom a környék elfeit. Mit veszíthetek, legfennebb koppanok, üzeneten kívül úgysem tud tenni az óriásom ellen ;)

Ati 05-07-2007 14:11

Quote:

Originally Posted by laci (Post 93304)
Off:
én már csak azon csodálkozom, hogy az élőhalotton évek óta megy a vita, hogy miképpen lehetne játszhatóbbá tenni, ehhez képest az elfet pillanatok alatt átalakítottuk.

Az elf "kényszerből" kapott egy +10%-os erősítést, amit kompenzálni kellett. Az élőhalott nem kapott semmilyen erősítést, vagy csökkentést, ami indokolná, hogy a lényeges változások előtt előrehozottan foglalkozzunk vele.

Eke 05-07-2007 14:11

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 93303)
Goldy, emlékezz csak vissza, végig mondtam, hogy nerm kell az elfnek a 30%bónusz, node ez már tényleg a ló túloldala... ilyenerővel el is lehetett volna venni tőle az összes ártó varázslatot és az összes támadó tolvajakciót... Ez azért már erősen a nevetséges kategória.

Legközelebb mi jön majd? Vegyük el az óriástól a sziesztát, mert az most a legbunkerebb faj?
Ez már vicc... Kellett a malusz, de nem ILYEN mértékü, igenis elfként innentől élő céltáblának érzem magam.

Ha kevés a tolid, leölik a varikat és még csak a tolikészüjét se tudod levinni a delikvensnek...
Ha kevés a varid, akkor a toliknak lőttek és megintcsak nem tudsz tenni ellene...
Ez azért már nonszensz...

utanna a kitekiznek es simman begyurnak hadilag:mad:

laci 05-07-2007 14:11

Quote:

Originally Posted by Dragon,Szamár :)) (Post 93306)
Éljenek a mazoista elfek :) új korszak köszönt jöhetnek a Tamagocsi óriások :)

Meg a maosták is :D

Kubbi 05-07-2007 14:11

Quote:

Originally Posted by Goldy (Post 93292)
Egy ilyen orkkal szerinted mit csinált egy 35-35-ös elf? Ugy hogy a 80% ork még csak beverni se tudta?

De könyörgöm. Ez a játék nem csak az A-ból áll. :(


All times are GMT +1. The time now is 05:25.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu