Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Tesztelés (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=67)
-   -   10. TESZT: Indulás, második felvonás (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3514)

Swiss 06-11-2009 23:28

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 214780)
Szerintem rúgás helyett tanulj kardforgatást ;)

De össze ne vesszünk rajta :D

Dus az elején azt hittem, hogy a tesztkardnál nem ér semmit ezért írtam, nem veszünk össze.

Ati 06-12-2009 09:34

Fel van nekem most írva egy olyan, hogy "túl korán túl nagy sebzés", de a kezdeti szintek eltolásával ez lehetséges, hogy magától helyreáll, úgyhogy ehhez egyelőre nem nyúlok.

Dus 06-12-2009 10:26

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 214789)
Ezt nem értem. :(

Ha mondjuk 10. szintre lépsz, akkor
10*0,3 ép-t, vp-t és ügyességet kapna a karakter...


Szerintem sokkal logikusabb és egyszerűbb szinthez kötni a kapott mennyiséget...


Ha meg nagyon bele akarjuk venni a tanulást, akkor minden mágia szint, ezt +1 vp-vel, harcművészet +2 (kettő, nem írtam el) ép-vel, és alvilág +2 ügyességgel (ez is kettő, nem írtam el) növelné...De szerintem ezt ki lehetne hagyni!

Dus 06-12-2009 10:36

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 214811)
Fel van nekem most írva egy olyan, hogy "túl korán túl nagy sebzés", de a kezdeti szintek eltolásával ez lehetséges, hogy magától helyreáll, úgyhogy ehhez egyelőre nem nyúlok.

Biztos megoldódik. Egyrészt azért, mert a tanulás is sokkal kevesebb lesz az elején, másrészt azért, mert az extra erő, kb fele annyi sebzésnövekedést fog adni... (most már nem is érdemes harcművészet után egyből megtanuln, max ha már hárítás és kardforgatás megvan)...

Ati 06-12-2009 10:39

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 214820)
Biztos megoldódik. Egyrészt azért, mert a tanulás is sokkal kevesebb lesz az elején, másrészt azért, mert az extra erő, kb fele annyi sebzésnövekedést fog adni... (most már nem is érdemes harcművészet után egyből megtanuln, max ha már hárítás és kardforgatás megvan)...

Ráadásul most bekerül 4 új tanulnivaló... Huhh, hát ez mókás lesz... :D

Dus 06-12-2009 10:41

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 214821)
Ráadásul most bekerül 4 új tanulnivaló... Huhh, hát ez mókás lesz... :D

Abból 1 a menekülés lesz, 1 pedig a csoportos támadás vagy mi, amik nem adnak plusz sebzést, a másik kettő ha ad is, akkor is meg kell tanulni :p
(de ne adjanak...Van elég sebzésnövelős dolog... :rolleyes:)

Ati 06-12-2009 10:41

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 214822)
Abból 1 a menekülés lesz, 1 pedig a csoportos támadás vagy mi, amik nem adnak plusz sebzést, a másik kettő ha ad is, akkor is meg kell tanulni :p
(de ne adjanak...Van elég sebzésnövelős dolog... :rolleyes:)

Csoportos támadás már bent van, menekülés egyelőre nem lesz.

A 4 új tanulnivaló a közép és haladó harcművészet és alvilág.

Dus 06-12-2009 10:43

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 214823)
Csoportos támadás már bent van, menekülés egyelőre nem lesz.

A 4 új tanulnivaló a közép és haladó harcművészet és alvilág.

ahha...ok :)

Így egyenlítődnek a fejlődési irányzatok :cool:
Szuper :)

Dus 06-12-2009 11:27

Éhenhalás teszt, vélemény:

Kapjunk valamennyi mozgáspontot, akkor is ha már "Nem bírod ezt az éhséget..." , mert így ha elfogy az mp, nem tudok megmozdulni, és ha nincs kajám, akkor várhatom, míg meghal a karakter. Most speciel 30 percig állhatok egy helyben, hogy megdögöljek :D
(és hát uncsi picit :) )


U.I.: hopsz, ezt a másik topicba kellett volna, bocsi...


All times are GMT +1. The time now is 13:18.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu