Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Igényfelmérés: SMS fogadás Vodafone irányból - 2. kérdés (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2481)

Szemes224 01-06-2008 19:24

Régen jártam erre, de talán még nem késő...

Arra szavaztam, hogy így már nem érdekelne ez a lehetőség, de igazság szerint- ha nagyon szüségem lenne rá- néha használnám a saját (vodás)előfizetésemet is vip sms küldésére.

Ditke 01-15-2008 18:37

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 142133)
Legkorábban január vége, de erről a Vodafone még nem tud, úgyhogy még bármi lehet... :D

Csak kérdezném, hogy van-e már valami fejlemény? Tudom, hogy még nincs január vége, de érdekelne a dolog...:D

Ati 01-17-2008 18:11

Quote:

Originally Posted by Ditke (Post 151891)
Csak kérdezném, hogy van-e már valami fejlemény? Tudom, hogy még nincs január vége, de érdekelne a dolog...:D

Folyamatban. :)

Chris75 01-26-2008 09:47

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 152234)
Folyamatban. :)

Jupppééé :) reméljük lesz is valami belőle konkrétannnn...

Ati 01-31-2008 15:21

Továbbra is várunk, várunk, várakozunk. Februárban már valószínüleg kísérleti jelleggel beindulhat, de erről részleteket majd írok, ha már elérhető ebből a hálózatból is. Egyelőre továbbra is csak Pannon és T-Mobile irányú emeltdíjas sms-eket fogadunk.

Ati 02-01-2008 11:08

Ma déltől a Vodafone irányból is lehetőség van emeltdíjas SMS küldésére. A hívószám ugyanaz, mint a másik két szolgáltató esetén, az SMS ára ugyanaz, mint a másik két szolgáltató esetén, az SMS után járó VIP körök száma azonban más: Vodafone irányú SMS után 260 VIP kört írunk jóvá. Ez több, mint az ebből az irányból előzetesen tervezett körök száma, mivel az eredetinél jobb konstrukciót sikerült elérni.

A súgót az új információval frissítettük, a VIP súgó naprakész információkat tartalmaz az emeltdíjas SMS küldésének lehetőségeiről.

Akik az elmúlt napokban próbálkoztak Vodafone hálózatból SMS küldésével (voltak páran ilyenek, annak ellenére, hogy a súgó világosan megírta, hogy csak Pannon és T-Mobile hálózatokból elérhető a szolgáltatás...), azoknak most délben feldolgoztuk az SMS-eit, és az SMS-enkénti 260 VIP kört országaiknak jóváírtuk.

Egyelőre itt a fórumon és a súgóban elérhető ez az információ. Arra kérek mindenkit, hogy ha bármi működési zavart tapasztal, akkor jelezze, mielőtt teljesen publikussá tesszük, hogy már Vodafone irányból is küldhető emeltdíjas sms.

Köszönöm.

Ditke 02-01-2008 12:25

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 156013)
Ma déltől ...

Köszönöm! Azt hittem, hogy ma már semmi jó nem történik velem, de ezek szerint mégis...:)

Ditke 02-01-2008 12:44

Nálam működik, minden oké!:)

Ati 02-01-2008 12:46

Quote:

Originally Posted by Ditke (Post 156066)
Nálam működik, minden oké!:)

Szuper, köszi a visszajelzést! :)

Fefe013 02-01-2008 12:50

Egy sms-t küldtem, azzal minden rendben volt;)


All times are GMT +1. The time now is 17:55.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu