Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Tesztelés (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=67)
-   -   Hetedik teszt melletti egyéb tapasztalatok (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=3460)

Dus 04-30-2009 22:45

Ez is csak egy észrevétel, ami szemet szúrt: :D

A karakterlapon, a tapasztalat pontos cuccnál az értékek jobbra vannak igazítva. Lehetne jobbra igaztva minden más is alatta (az értékek)... :)
Mert így kicsit fura, hogy van ahol kettőspont után nincs is szóköz, pedig kéne, stb. :)

Ati 05-01-2009 03:32

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 209951)
Mert így kicsit fura, hogy van ahol kettőspont után nincs is szóköz, pedig kéne, stb. :)

Ez hol? Szintén karakterlap? :eek:

Phoenix 05-01-2009 08:40

Tegnap este volt 4 elitem 1 katonám 1 munkásom, nekiálltam toborozni, képezni, elitet képezni. Aztán amikor 90% nál járt, akkor elmentem őrre vadászni, ahol direkt megölettem az összes segítőmet, aztán vissza a barakkba megvártam a képzések végét...és voilá lett egy elitem :)
Most belépve viszont csak 1 munkásom lett. A rendszer észrevette a hibát? Vagy mi történt?

Toto 05-01-2009 08:47

Igen tényleg :)
Eddig nem is figyeltem, annyira lekötött a takarítógyilkolás :D
A játékkal töltött időnél és a felhasználható játékidőnél nincs a kettőspont után köz. Mondjuk lehet tényleg szebb lenne, ha azok is jobbra lennének igazítva. :)

Tudom, hogy ez egy apró marhaság, de azt nem lehetne, hogyha sétálunk akkor automatikusan az első kis menüre ugrana a nézet, amin kis kastély van, és látjuk, hogy ki/mi tartózkodik azon a szent helyen. Séta közben a többi menünek úgysincs szerintem jelentősége, és csökkentené a kattintás mennyiséget.

Toto 05-01-2009 09:35

A feláldozásnál kellene valami biztonsági kérdés, mert egy-két hordó sör, és gyorsan feláldozza az ember a cuccait, pedig csak el akarta dobni :D

Dus 05-01-2009 10:23

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 209958)
Ez hol? Szintén karakterlap? :eek:

Karakterlapon a:
-Játék kezdete
-Játékkal töltött idő
-stb., stb.

Melletti dolgok lehetnének jobbra igazítva, csak úgy mint a
-Tapasztalati pont
-stb.
Melletti számok jobbra vannak :)

Dus 05-01-2009 10:27

Következő probléma:
Még csak őr ellen vettem észre, de van amikor a varázslatok nem annyit sebeznek mint kéne. Volt, hogy a "sebzés" varázslat 17 helyett 7-et vagy 8-at sebzett. Ennek így kell lennie? :)

Phoenix 05-01-2009 10:29

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 209976)
Következő probléma:
Még csak őr ellen vettem észre, de van amikor a varázslatok nem annyit sebeznek mint kéne. Volt, hogy a "sebzés" varázslat 17 helyett 7-et vagy 8-at sebzett. Ennek így kell lennie? :)

Valszeg erősebb páncéljuk van, vagy mágikus védelmük, de egyébként én is észrevettem.

[HTPA]GeeForce 05-01-2009 10:38

Quote:

Originally Posted by Dus (Post 209976)
Következő probléma:
Még csak őr ellen vettem észre, de van amikor a varázslatok nem annyit sebeznek mint kéne. Volt, hogy a "sebzés" varázslat 17 helyett 7-et vagy 8-at sebzett. Ennek így kell lennie? :)

szerintem ez azzal lehet összefüggésben, hogy Ati írta még a teszt elején, hogy az ugyanolyan mobok között is van különbség (erőben), hogy ne pont ugyanolyan értékeik legyenek, hogy ne legyen annyira kiszámítható, és ezáltal hosszú távon unalmas...
szerintem egyszerűen csak azok az ellenfelek, akik jobban bírják a strapát, annyi a helyzet, hogy erősebbek, mint az átlag.

Dus 05-01-2009 10:41

Quote:

Originally Posted by [HTPA]GeeForce (Post 209978)
szerintem ez azzal lehet összefüggésben, hogy Ati írta még a teszt elején, hogy az ugyanolyan mobok között is van különbség (erőben), hogy ne pont ugyanolyan értékeik legyenek, hogy ne legyen annyira kiszámítható, és ezáltal hosszú távon unalmas...
szerintem egyszerűen csak azok az ellenfelek, akik jobban bírják a strapát, annyi a helyzet, hogy erősebbek, mint az átlag.

De ebben az esetben a rá menő öszesvarázslat hatásfoka kisebb. De nem. Csak 1 vagy max 2 varázslat sebzett kevesebbet, pedig hogy lenyomjak egy őrt, kell 12-13 varázslat...


All times are GMT +1. The time now is 22:35.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu