Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Poénos beszólások hódítóban:) (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=394)

Synkel 09-10-2006 21:53

Monjuk egyrészt télleg nem értem, hogy miért kell ilyesmit a poénos topicban lefolytatni. Másrészt meg nem értem, hogy ha már mindenki tudja, hogy hv-t nyerni csak jksz-el lehet, akkor utólag minek lázadni a többiek ellen? Régebben párat nyomtam én is, de hamar rájöttem a lényegre és azóta felé se nézek. Ha játszanék, alighanem nekem is meglenne a csapatom, akik segítenek, és akiket én is segítek. Szal sorry, de személy szerint egyikőtök problémája sem hat meg...

Bogár 09-10-2006 21:56

Máté, örvendessz, hogy elmondhattad, mennyi párbajt nyertél? eddig te voltál az egyetlen ezen a fórumon, aki felhozta, milyen sokat párbajt nyert...
egyébként, ha jól tudom csak 10-20 hv után nyertél előszőr. addig mind a zászlóra hajtottál, és gyáva módon mindig bevédted magad, ha véletlenül hozzád került a zászló.

nem is csodálkozom, hogy mindenki kitöröl az MSN-ről egy idő után. egyáltalán nem vagy szimpi ezzel a dumával.

mégvalami: másokat dobigálsz sárral, de ne mondd azt nekem, hogy a hétvégiken te is 100%-osan tisztán játszassz. így én nem érzem, hogy jogod van gyanúsítgatni másokat.

sajnálom, hogy a poénos topic ennyire elfajult. :(

Dragi 09-11-2006 05:54

elnézést kérek hogy tönkre tettem a topicotok :(


És további vitákat elkerülendő nem fogok írni olyan topicba ahol Harcosok megjelenhet :P

Harcosok 09-14-2006 18:29

Quote:

Originally Posted by csunyabogar (Post 30793)
mégvalami: másokat dobigálsz sárral, de ne mondd azt nekem, hogy a hétvégiken te is 100%-osan tisztán játszassz. így én nem érzem, hogy jogod van gyanúsítgatni másokat.

sajnálom, hogy a poénos topic ennyire elfajult. :(

én ilyet nem írtam ha jól látom:Danarba is dobtak érte már:) egy szóval nem mondtam én vagyok a szent meg minden :) csak pont dragon volt az aki ezt teszi(nem itt de tudja ő a dolgokat:P):)és én ott abban 1 szóval nem írtam,hogy dragon de egyből magára vette;)lehet valami alapja ezek szerint:)
Rossz a gépem nem igazán tok sajna irni:)

Békés 09-14-2006 18:40

Quote:

Originally Posted by Harcosok (Post 31368)
én ilyet nem írtam ha jól látom:Danarba is dobtak érte már:) egy szóval nem mondtam én vagyok a szent meg minden :) csak pont dragon volt az aki ezt teszi(nem itt de tudja ő a dolgokat:P):)és én ott abban 1 szóval nem írtam,hogy dragon de egyből magára vette;)lehet valami alapja ezek szerint:)
Rossz a gépem nem igazán tok sajna irni:)

De ahoz még elég jó hogy, teleszórja mosolyokkal a szövegedet.
Nem lehetne ezt máshol folytatnod?
Ez ugyanis egy poénos beszólások topik és nem egyesek viselt dolgait kitárgyaló topik.
Arra légyszi nyiss egy másikat és a nem ideillő beirásokkal ne riaszd el azokat akik a hódos poénokat keresik.

Köcc

Bocs mindenkitől de már untam hogy mindig mikor ide nézek a Harcosok szmájli erdejéből kell kihámozni a mondani valót.

Harcosok 09-14-2006 18:49

Quote:

Originally Posted by Békés (Post 31371)
De ahoz még elég jó hogy, teleszórja mosolyokkal a szövegedet.
Nem lehetne ezt máshol folytatnod?
Ez ugyanis egy poénos beszólások topik és nem egyesek viselt dolgait kitárgyaló topik.
Arra légyszi nyiss egy másikat és a nem ideillő beirásokkal ne riaszd el azokat akik a hódos poénokat keresik.

Köcc

Bocs mindenkitől de már untam hogy mindig mikor ide nézek a Harcosok szmájli erdejéből kell kihámozni a mondani valót.

Jójó békés de ugy érzem mindig ti szólítottatok meg magamba nem igazán beszélgettem volna a 2.beirásom után;)Nem mondtam egy szóval sem,hogy dragon tette ezt ő vette magára:)Mindegyik poén szól valakiröl és ezt drag nem birja elviselni ha éppen rola:)Mert ha te irod be,hogy törli valaki az oriját azért mert elkezded felbontani az mnt-t azt viccesnek véled nemde?:)
Mindegyik szól valakiröl ez néha fáj de el kell viselni :)

Csokibácsi 09-14-2006 19:06

Jajj http://www.tms.hu/smiley/monokli.gif

Steve 09-14-2006 19:58

Quote:

Originally Posted by Csokibácsi (Post 31378)

És ebbe mi a poénos?:p
mingyá dobok neked ezért pirosat:D

Remedy 09-15-2006 11:52

Quote:

Originally Posted by Harcosok (Post 31374)
Jójó békés de ugy érzem mindig ti szólítottatok meg magamba nem igazán beszélgettem volna a 2.beirásom után;)Nem mondtam egy szóval sem,hogy dragon tette ezt ő vette magára:)Mindegyik poén szól valakiröl és ezt drag nem birja elviselni ha éppen rola:)Mert ha te irod be,hogy törli valaki az oriját azért mert elkezded felbontani az mnt-t azt viccesnek véled nemde?:)
Mindegyik szól valakiröl ez néha fáj de el kell viselni :)

ezt en sem ertem.

ha annyire smiley irasi kenyszered van hogy minden mondat utan azt akarsz irni, legjobb lesz ha a legvegere irsz vagy 20at, de a szovegben nem. igy sormintanak is jo.

vagy egyszeruen fogj egy msn ablakot es rajzolgass bele smileyket magadnak szepen, jo sokat.

tenyleg, ra miert nem hat az 5 smiley korlat? vagy mar nincs?

Steve 09-15-2006 11:53

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 31419)
tenyleg, ra miert nem hat az 5 smiley korlat? vagy mar nincs?

:) :( :confused: :mad: :p ;) :D :o :rolleyes: :cool: :eek:
Már nincs:D


All times are GMT +1. The time now is 17:35.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu