Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   X top, avagy hogyan kell ügyesen játszani (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2642)

J.Ati 01-14-2008 12:02

Quote:

Originally Posted by Serg (Post 151409)
Nézd sok mindent láttam már a hódban volt már 168 köröm lezárt téma folytatásáért is,de ezek után akkor is levadászom az X ben azt a pár országot max tapasztalok még néhány furcsaságot az eddigiek mellé:D

Toborozz embereket:D:D
Csináltok egy 12 fős szövit és mehet a hajsza:cool::D

-Fegya- 01-14-2008 12:02

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 151407)
Az EGY darab gömbözésen kívül pedig más akció nem történt az országod ellen... A jksz bejelentő arra való, hogy bejelentsd, ha az országod ellen szabálytalan összejátszást tapasztaltál. Egy darab gömbözés nem számít az országod elleni szabálytalan összejátszásnak.

Ez rendben. Viszont nem emlékszem olyan bejelentésre, hogy a rosszul, vagy feleslegesen kitöltött jksz jelentés kitiltást eredményez.

Ati 01-14-2008 12:03

Quote:

Originally Posted by Serg (Post 151409)
Nézd sok mindent láttam már a hódban volt már 168 köröm lezárt téma folytatásáért is,de ezek után akkor is levadászom az X ben azt a pár országot max tapasztalok még néhány furcsaságot az eddigiek mellé:D

Alapvetően azt nem értem, hogy itt a fórumon annyira pontosan tudják néhányan, hogy melyik ország fog visszajönni szabadságról teljesen üresen. Ha ez valóban így van, és ennyire lehet előre tudni, akkor mi abban a hatalmas csalás, hogy valaki meg is meri ezeket az országokat támadni? Hmm?

Hóhér 01-14-2008 12:03

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 151407)
Az EGY darab gömbözésen kívül pedig más akció nem történt az országod ellen... A jksz bejelentő arra való, hogy bejelentsd, ha az országod ellen szabálytalan összejátszást tapasztaltál. Egy darab gömbözés nem számít az országod elleni szabálytalan összejátszásnak.

a jksz topciban valaki bizonygatta nekem, hogy nem csak ellenem lehet jksz-ezni.

akkor is jól jött volna egy kis helyre igazítás, hogy : de bizony csak igen
!!!

és ha ráadásul nem így gondolod, még kitiltás is jár érte.

miért nem lehet a nem érthető szabályokat érthetővé tenni, pláne ha kérdés merül fel velük kapcsolatban?

ez csak a játékosokat védené, és azt, hogy ne kövessünk el szabálytalanságot véletlenül se.

Kutyuleee 01-14-2008 12:04

Quote:

Originally Posted by Serg (Post 151409)
Nézd sok mindent láttam már a hódban volt már 168 köröm lezárt téma folytatásáért is,de ezek után akkor is levadászom az X ben azt a pár országot max tapasztalok még néhány furcsaságot az eddigiek mellé:D

Ehez viszont sok sikert kivánok:D Legalább majd tényleg kibújik a szög a zsákból a jksznél;) (persze akkor is gratulálunk majd nekik, hogy milyen ügyesen észrevette egy mf a pontlistából hogy neked pontosan mekkora sereged van távol...:D)

Zsáni 01-14-2008 12:04

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 151411)
Toborozz embereket:D:D
Csináltok egy 12 fős szövit és mehet a hajsza:cool::D

csak óvatosan az ilyen kijelentésekkel, ahogy látszik, Ati nincs jó kedvében ;)

Ati 01-14-2008 12:04

Quote:

Originally Posted by -Fegya- (Post 151412)
Ez rendben. Viszont nem emlékszem olyan bejelentésre, hogy a rosszul, vagy feleslegesen kitöltött jksz jelentés kitiltást eredményez.

A munkánk szándékos hátráltatása egy iodő után ilyet eredményez. Az utcán való ácsorgás sem büntetendő, azonban ha ezt egy villamos előtt teszed, akkor az nyilván egész más, hiszen ezzel másokat hátráltatsz indokolatlanul.

Zsáni 01-14-2008 12:05

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 151417)
A munkánk szándékos hátráltatása egy iodő után ilyet eredményez. Az utcán való ácsorgás sem büntetendő, azonban ha ezt egy villamos előtt teszed, akkor az nyilván egész más, hiszen ezzel másokat hátráltatsz indokolatlanul.

majd jól elüt a villamos ;)

Serg 01-14-2008 12:06

Quote:

Originally Posted by Ati (Post 151407)
Az EGY darab gömbözésen kívül pedig más akció nem történt az országod ellen... A jksz bejelentő arra való, hogy bejelentsd, ha az országod ellen szabálytalan összejátszást tapasztaltál. Egy darab gömbözés nem számít az országod elleni szabálytalan összejátszásnak.

1.Talán akkor nem kellett volna figyelmen kívül hagynod azokat a dolgokat amit a JKSZ topikban leírtunk
2.A jksz bejelentőnél nincs arra vonatkozó tájékoztatás hogy ha mégsem történt meg a jksz akkor a bejelentő szankcionálva lesz
3.Tolvajok zérostartolt ország azóta nem volt figyelmeztetése sem miért 5 körrel kezdted?

J.Ati 01-14-2008 12:07

Quote:

Originally Posted by Zsáni (Post 151416)
csak óvatosan az ilyen kijelentésekkel, ahogy látszik, Ati nincs jó kedvében ;)

:confused:
miért?
Én se vagyok jó kedvemben,mert beteg vagyok és mennem kell suliba:(
Toborozni meg törvényes:D:D:p


All times are GMT +1. The time now is 17:13.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu