Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Egyéb (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=33)
-   -   Hódítós Póker Klub (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=4486)

Pool 01-18-2011 21:39

Quote:

Originally Posted by csákány (Post 276655)
Jó lenne egy 22:30 vagy 23:00 kezdés is ,vagyis nekem csak az lenne jó :(

Ha nem gond, akkor ilyet péntek/szombat csinálok...

De ha többen kértek, akkor mehet 1 verseny oda...

Sajnos egyelőre 3 játékpénzest tudok csinálni/nap, többet nem enged...

jampi 01-18-2011 21:49

22:30 az szimpatikus nekem is:)

Pool 01-18-2011 21:56

Indul a pókerbajnokság
 
Februártól indul a Hódítós Pókerbajnokság...

Úgy gondoltam, hogy havi 10 verseny eredménye számítana bele a havi bajnokságba.

Az időpontokat majd egyeztetni kellene, de gondolom, hogy minél többen legyünk, hétvégén lesz a versenyek nagy része az esti órákban...

4 hétvégével számolva akkor esetleg lehetne majd 2-2-3-3 verseny (vagy 3-2-2-3 :D)...

A versenyek NLHoldem játékok lennének, mert ezt ismeri mindenki a legjobban. A zsetonok és vakszintek változnának...

A rangsor számítás: A verseny győztese 10 pont, a II. helyezett 8 pont, a III. helyezett 6 pont, a IV. helyezett 5 pont, az V. helyezett 4 pont, a többi induló 2 pont

A pontozást most találtam ki, kérem, hogy ezt fogadjátok el....
Köszönöm!

Díjazás:Az első három megkapja az adott hónap Hódítós Pókerese I. II. és III. helyezettje címet :)

Gondolom az a Home Games nem csak egy fellángolás lesz a Pokerstars részéről, így a havi összesítések alapján lesz egy éves is, ahol a Hódítós Pókerbajnok 2011 címet lehet elnyerni, illetve a II. és III. helyért járó ezüst és bronzérmet!!!

Ezt én állom....

Persze, nemsokára indul a 2011-es Párbajsorozat is, ott is tegyétek oda magatokat, hisz első a hódító!!!

Nah, mit gondoltok?

Remedy 01-18-2011 21:59

En azt, hogy jo otlet, de nem biztos hogy annak kellene lenni a bajnoknak, aki a legtobb versenyen tudott elindulni. :)

Pool 01-18-2011 22:03

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 276661)
En azt, hogy jo otlet, de nem biztos hogy annak kellene lenni a bajnoknak, aki a legtobb versenyen tudott elindulni. :)

Ötlet a pontozáshoz?

Remedy 01-18-2011 22:04

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 276662)
Ötlet a pontozáshoz?

Jo kerdes, vmi sulyozott dolog kellene...

De gondolkodni kell rajta. :)

(esetleg vmi forma 1 szeru, de csak a legjobb x eredmenyed szamolodjon bele....)

bar ez meg azert nem jo, mert nem mindig ugyanannyi ember vesz reszt egy adott sng-n.

Pool 01-18-2011 22:07

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 276663)
Jo kerdes, vmi sulyozott dolog kellene...

De gondolkodni kell rajta. :)

(esetleg vmi forma 1 szeru, de csak a legjobb x eredmenyed szamolodjon bele....)

Az F1-ben minden megszerzett pont számít...

azért ne legyen bonyolult a számítása a rangsornak...

Várok ötleteket ez ügyben, tehát az ötlet adott, a pontozás még képlékeny, van egy alap, amit én gondoltam abból induljunk ki...

De általában azok végeznek elől a versenyeken, akik a legtöbben indulnak (pl. F1 :))

csákány 01-18-2011 22:07

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 276661)
En azt, hogy jo otlet, de nem biztos hogy annak kellene lenni a bajnoknak, aki a legtobb versenyen tudott elindulni. :)

Pedig a pontverseny ilyen.:)

Pool 01-18-2011 22:07

Ati, te mit szólsz ahhoz, hogy játsz Te is??? :)

vityu 01-18-2011 22:13

Quote:

Originally Posted by Pool (Post 276664)
Az F1-ben minden megszerzett pont számít...

azért ne legyen bonyolult a számítása a rangsornak...

Várok ötleteket ez ügyben, tehát az ötlet adott, a pontozás még képlékeny, van egy alap, amit én gondoltam abból induljunk ki...

De általában azok végeznek elől a versenyeken, akik a legtöbben indulnak (pl. F1 :))

Nálunk többfordulós kolis pókerbajnokságon úgy szokott lenni, hogy legjobb 8 indulónak van pont:
1. 10
2. 8
3. 6
4. 5
5. 4
6. 3
7. 2
8. 1


All times are GMT +1. The time now is 06:51.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu