Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Ismerkedés (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Erdely (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=49)

Eke 03-02-2011 19:01

Szeretném bemutatni a kistérséget ahol születtem ,ahol élek ,és ahol meghalni fogok.Talán sikerül felkeltenem pár ember érdeklödését,hogy érdemes Erdélybe látogatni.Nem mindennapi összeállitás amit ebben a kisfilmben láthattok.Ha valakinek kérdése van ,vagy tanácsra van szüksége,állok rendelkezésre.
Egyúttal szeretném ha hozzászólnátok a kisfilmhez.Ugyanakkor szeretném ha más is tenne fel filmet,képeket azon kistérségről ahol lakik(nem csak erdély).De hogy ne legyen az off-olás lehetne egy külön topic is ezen filmeknek képeknek.


Eke 03-02-2011 19:14

A második rész ,de talán nem kell magyarázatot külön füznöm hozzá.


papp2 03-02-2011 19:45


Kubbi 03-02-2011 19:51

Quote:

Originally Posted by Eke (Post 282286)
Szeretném bemutatni a kistérséget ahol születtem ,ahol élek ,és ahol meghalni fogok.Talán sikerül felkeltenem pár ember érdeklödését,hogy érdemes Erdélybe látogatni.Nem mindennapi összeállitás amit ebben a kisfilmben láthattok.Ha valakinek kérdése van ,vagy tanácsra van szüksége,állok rendelkezésre.
Egyúttal szeretném ha hozzászólnátok a kisfilmhez.Ugyanakkor szeretném ha más is tenne fel filmet,képeket azon kistérségről ahol lakik(nem csak erdély).De hogy ne legyen az off-olás lehetne egy külön topic is ezen filmeknek képeknek.

Párom családja Kőrispatakról származik. Többször voltunk már kinn, én nagyon szeretem azt a környéket.

Ati 03-02-2011 19:59

Quote:

Originally Posted by papp2 (Post 282289)

Elég csak a "v=" utáni részt beírni belőle. (Nemhogy elég, hanem ha többet írsz, akkor nem is működik.)

papp2 03-02-2011 20:02

Javitva. Kosz Ati.

Eke 03-02-2011 20:53

Ati mit szólsz a szovátai hegyekhez?Túrázásra termett vidék .

Ati 03-02-2011 21:47

Quote:

Originally Posted by Eke (Post 282298)
Ati mit szólsz a szovátai hegyekhez?Túrázásra termett vidék .

Mindig is irigyeltem azt a környéket. Egyszer mindenképp szeretnék eljutni arrafele.

Dragi 03-02-2011 22:15

egy kiruccanás Erdélybe kb. mennyibe fájhat ? Mert ha emberi összeg jön ki lehet fogom kis asszonykámat és megcélozzuk Erdélyt a nyáron! :)

Eke 03-02-2011 22:31

Tehát egyértelmüen az út költsége ,ez mindenkinél egyedi.A környéken levö kulcsosházakat megkérdezem a pontos árak felöl és ide fogom irni.Ha esetleg pontosittanád az elképzelésedet,akkor talán jobban körül lehet határolni az árakat.Tanácsom az hogy érdemes egy kulcsosházat bérelni és onnan bejárni a környezö településeket,ez igy olcsobb.Ha egy komolyabb központban szeretnél házat,szobát bérelni az drágább.Pl itt Keresztúron a legolcsóbb lehetöség a katolikus plébánia vendégháza,szép ,tiszta és nagyon nagyon olcso.


All times are GMT +1. The time now is 19:53.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu