Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Igényfelmérés: SMS fogadás Vodafone irányból - 1. kérdés (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=2451)

hodito666 11-12-2007 21:08

Nem vagyok VIP tag, de ha lenne Vodafone, akkor lennék.

Ami azt illeti, bár ezt jelöltem, ez nem fedezi teljesen a valóságot, inkább a jelenlegi helyzetet.

Tekintettel arra, hogy igazán nagy szükségét érzem annak, hogy VIP tag legyek, valamint az sms-ek árát sem tartom magasnak, az egyetlen akadály az hogy Vodafone-os előfizetésem van.

Ebből kifolyólag, az egyetlen megoldás számomra, hogy 'nem-Vodás' barátaim, kártyáját használom VIP tagságom meghosszabítására. Természetesen, erre nincs mindig lehetőségem, és olykor meglehetősen kellemetlennek találom a szituációt, így sokszor maradok VIP tagság nélkül.:mad:

Bár nem olvastam utána, a mai napig nem tudom hogy mi az oka ennek a -szerintem súlyos - hiányosságnak, és úgy gondolom, rengetegen - köztük én is - rendszeres tagságfizetővé válna, ha Vodafone irányból is lehetne hosszabítani.

Nagyon remélem, hogy ha mostmár hogy elvi akadály nincsen, gyakorlati akadálya sem lesz, és további játékosok csatlakozhatnak a játékot támogatók sorába.:)

barbie23 11-12-2007 21:16

Jó ötletnek tartom,mivel én is vodás vagyok,így egyszerű lenne a vipet aktiválnom!

Matest 11-12-2007 21:22

Üdv!
Válaszom a körlevélre:
Tmobilos vagyok és maradok is ennél. De jó ötletnek találnám a bevezetést.

Tomas-bpm 11-12-2007 21:33

legyen-legyen-legyen....

3 éve valami havert kell kerítenem hogy tarháljak tőle egy sms-t jó lenne ha nem lennék rászorulva senkire, mert vodáról simán küldhetnék, mert vodás vagyok....


szóval plíz :D

ideje már

sifu 11-12-2007 21:39

Én régen t-mobilos voltam de a percdíjak miatt váltottam vodára mert nekem előnyösebbnek tűntek a percdíjak...és csak utána vágtam le h vodával nem tudok vippelni:(((külön ezért vettem 1 pannonos telót h vippelhessek de ha lehetne vodáról is akkor ledobnám a pannont.:D

Devh 11-12-2007 21:44

T-Mobile-ról fizetek, de ha lenne Vodafone, akkor áttérnék arra.

Sőt, néha bankkártyáról, de ha valami hiányzik a hódból, akkor ez a szolgáltatás, mivel Vodás vagyok és nem is értem, miért nem volt erre lehetőség... Végig szenvedek a családdal, hogy elkérjem a telefonjukat KIZÁRÓLAG emiatt...:))

Szóval hajrá!!!

Bubba 11-12-2007 21:44

bankkártyárol és pannonrol megoldom, de megértem ha a vodások is akarnak vipet, emiatt én se szeretnék másik szolgáltatóhoz lépni

Tomas-bpm 11-12-2007 21:46

amúgy láttam ati postjába hogy nem véletlen nem volt és az ára való utalásnál...szóval ha annyival drágább lenne akkor max 2 vipet érjen 1 sms és már nincs is gond sztem

kiep 11-12-2007 21:47

Nem vagyok VIP tag, de ha lenne Vodafone, akkor lennék.
 
Amíg T-mobilos telefonom volt, folyamatosan VIP voltam, de áttértem vodafone-ra, és azóta nem tudok VIP-elni. Ha lehetne vodafone-ról is VIP-et venni, valószínűleg vennék. Ha nem is mindig kéne, de időnként nagyon hiányzik! :D

Tomas-bpm 11-12-2007 21:48

amúgy itt említeném meg hogy lehetne angolban is sms vip :P

ott még gázabb megkérni valakit hogy vipeljen


All times are GMT +1. The time now is 02:22.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu