Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Elf faj faji sajátosságainak változása (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1779)

Trek 05-08-2007 15:08

Quote:

Originally Posted by Blasi (Post 94459)
Amúgy nm lepődnék meg ha arra menne ki a játék,h 20%-os védőtöbblet legyen kisírva... ellenben az elején még 20% és 30% közt ment a vita... elég vicces az egész...

Ebben az egészben az a szomorú, h erre a 30%ra mindenki úgy tekint, h mekkora előny, és ha már ezt kapták az elfek akkor vmiből faragjunk le. Én kb 3 éve játszom, és a súgóban azóta 30%van... Tehát az elfek elvileg megkapták ami járt nekik, és még ennek örüljenek??? Nekem is van elf orim, és már én is megelégednék a 20%al, de a bevezetett hátrányok nélkül. De van egy olyan érzésem, h inkább egy új stratégiát kell keresnem, mert erre nem sok esély van. Új taktikára vmi ötlet? :p

Lyra 05-08-2007 15:09

Nem is tudtam hogy ilyen sokan elfeznek innen a fórumról...:D

sifu 05-08-2007 15:11

Quote:

Originally Posted by Valezius (Post 94464)
az egy nagy vicc az egész, be lehetne fejezni a sírást. mindenki elmondta, amit akart.
Most már valami értelmes javaslat kéne...
Én sajnos nem tudok, ezért csöndbe is maradok.

az amit írtam szerinted nem jó javaslat?:eek:
legyen minden a régiben a 20%-os védelemmel és a maluszok tűnjenek el!
nem ez lenne az ésszerű mert akkor ha arra szavazunk h maradjon 20% akkor most nincsenek a maluszok!:(

skiti 05-08-2007 15:16

Quote:

Originally Posted by Hóhér (Post 94444)
pár ezren...

de lehet hogy 10 000 !!

vagy 10 millióan?:D

Penya 05-08-2007 16:04

Quote:

Originally Posted by Artúr (Post 94387)
Sziasztok

Nem akarok újra beszálni a vitába, pláne nem a személyeskedésbe. Ami észérv lehetett azt kb tegnap estig ki lett tárgyalva. Bár szívesen olvastam volna egy-két elismert játékos véleményét is a változtatásokról (Fegya, Monro, Wand stb). :)

Szóval én azt mondom várjunk 1-2 hetet. Addig mindenki picit lehiggad. :) Nézzük meg hogy muzsikál a dolog a gyakorlatban. Aztán vizsgáljuk felül a kérdést még egyszer - okosabban mérlegelve. Bőven lehet jobb kompromisszumot találni. Csak kellően nyitotnak, empatikusnak kell lenni.
Ati úgy sem fog most rögtön visszakozni amíg nincs valami konkrét tapasztalat a dologról. Viszont remélem ha beigazolódik, hogy rossz volt az arány picit jobban figyelembe veszi az egyébként már leírt javaslatokat. :cool:


Quote:

Originally Posted by wand (Post 93693)
Gratulálok sikerült tipikus Hódítós megoldást találni egy problémára.

az elf túl erős volt. igaz.
változtassunk. jó

DE MINEK ÁLLANDÓAN ÁTESNI A LÓ MÁSIK OLDALÁRA ????

ez pont olyan mint régen amikor túl sokba volt a felfedezés nagy hekin, le lett véve max 225re.. no comment az is szar volt és ez a megoldás is az.

javalom indítsunk külön játékot, Hódító-by elf, címmel ,ahol semmiféle akció senkinek nem indítható, csak felfedezni lehet.

Parancsolj.

Remedy 05-08-2007 16:18

Kivancsi vagyok, ezek hallatan hany ember torolte/fogja torolni az elf orijat, vagy valt fajt. Eddigi szovijeim kozul 100%-os az arany. 2 elfbol 2....

Nem egeszen vagyok elragadtatva tole....

Kutyuleee 05-08-2007 16:19

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 94492)
Kivancsi vagyok, ezek hallatan hany ember torolte/fogja torolni az elf orijat, vagy valt fajt. Eddigi szovijeim kozul 100%-os az arany. 2 elfbol 2....

Nem egeszen vagyok elragadtatva tole....

Nálunk eddig 1ből 0...

Ati 05-08-2007 16:24

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 94492)
Kivancsi vagyok, ezek hallatan hany ember torolte/fogja torolni az elf orijat, vagy valt fajt. Eddigi szovijeim kozul 100%-os az arany. 2 elfbol 2....

Nem egeszen vagyok elragadtatva tole....

Hát ettől én se, az ilyen hirtelen felindulásból való törléseket eddig szinte mindenki megbánta utólag.

Cassandra 05-08-2007 16:32

Quote:

Originally Posted by Remedy (Post 94492)
Kivancsi vagyok, ezek hallatan hany ember torolte/fogja torolni az elf orijat, vagy valt fajt. Eddigi szovijeim kozul 100%-os az arany. 2 elfbol 2....

Nem egeszen vagyok elragadtatva tole....

Én csak váltok, de azt sürgősen.:o
Nálunk ez az arány 2-ből 2... Ha az angolt is számoljuk 4ből 4.:D

laci 05-08-2007 16:36

Quote:

Originally Posted by Cassandra (Post 94495)
Én csak váltok, de azt sürgősen.:o
Nálunk ez az arány 2-ből 2... Ha az angolt is számoljuk 4ből 4.:D

Bár rendesen be vagyok rezelve, ami az elfem jövőjét illeti, azért ezek a sietős törlések így, néhány órával a változások után nekem is elsietettnek tűnnek.
Én mindenképpen várok, kíváncsi vagyok, hogy a nagy füst között mennyi a láng.


All times are GMT +1. The time now is 01:06.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu