Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Általános beszélgetés Hódítós témákban (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=39)
-   -   J.k.sz. (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=1389)

NorB 01-01-2008 22:20

Quote:

Originally Posted by Serg (Post 148012)
Amikor már nincs magas hekin nem tartják szabin hiszen csökkenteni kell a topköreit:D

még pont 5k körig tart, mire elmennek a topköreik :)

Synkel 01-01-2008 22:23

Quote:

Originally Posted by NorB (Post 148014)
még pont 5k körig tart, mire elmennek a topköreik :)


És kb 50k körrel ezelőtt regelták őket. Szerintem azt az 5k kört is kibírják vaéahogy.

Serg 01-02-2008 08:41

Azért érdekes mennyire biztonságban érzik magukat hogy a tegnapi beírások dacára vagy talán éppen azért folytatják tovább a kisded játékokat ujabb szabis ori esett áldozatul egy szép 5 sereges ütésnek

It(AZ:)) 01-02-2008 08:54

Mi mondjuk a szabi alól kijövő ilyen földleadó orikra vadászunk,de hogy lehet bizonyítani,hogy egyiket sem ismerjük,és négyen nézzük a pontlistát, elindulunk azalatt a két perc alatt,míg kint vannak,ahány sereggel csak tudunk?

tdomo 01-02-2008 09:02

Quote:

Originally Posted by It(AZ:)) (Post 148042)
Mi mondjuk a szabi alól kijövő ilyen földleadó orikra vadászunk,de hogy lehet bizonyítani,hogy egyiket sem ismerjük,és négyen nézzük a pontlistát, elindulunk azalatt a két perc alatt,míg kint vannak,ahány sereggel csak tudunk?

Csak azt áruld el nekem, hogy veszitek észre őket? :confused: A véletlenülhöz elég nagy szerencse kell, legalábbis én nem nézem félpercenként a pontlistát.

It(AZ:)) 01-02-2008 09:05

Quote:

Originally Posted by tdomo (Post 148045)
Csak azt áruld el nekem, hogy veszitek észre őket? :confused: A véletlenülhöz elég nagy szerencse kell, legalábbis én nem nézem félpercenként a pontlistát.

kv előtt szoktak kijönni, és ha négyen vagyunk reggel hattól éjfélig,azért van r á esély, főleg hogy aki látja,az tudja, hogy nagyon sok 0 védelmes,nagy területű orit ütöttek meg csak az elmúlt 6-7 napban

Serg 01-02-2008 09:26

Quote:

Originally Posted by It(AZ:)) (Post 148042)
Mi mondjuk a szabi alól kijövő ilyen földleadó orikra vadászunk,de hogy lehet bizonyítani,hogy egyiket sem ismerjük,és négyen nézzük a pontlistát, elindulunk azalatt a két perc alatt,míg kint vannak,ahány sereggel csak tudunk?

Azok az orik gondolom nem bontanak a közeletekbe nulla épületre csak hogy ne 30 körre kelljen kimennetek...

Serg 01-02-2008 09:30

A másik meg hogy ha én kimegyek egy ilyen orira akkor nem 5x600 elittel megyek 15 körre mert ugye 9 kör alatt felépül annyi barakk meg torony amivel simán megfogható ennyi egység pláne most a 3 órás szabiknál amikor még van lehetőség visszalépni akár három óra mulva...

It(AZ:)) 01-02-2008 10:49

Quote:

Originally Posted by Serg (Post 148052)
A másik meg hogy ha én kimegyek egy ilyen orira akkor nem 5x600 elittel megyek 15 körre mert ugye 9 kör alatt felépül annyi barakk meg torony amivel simán megfogható ennyi egység pláne most a 3 órás szabiknál amikor még van lehetőség visszalépni akár három óra mulva...


nekünk csak az a feladatunk,hogy megsaccoljuk,túlüssük,akinek eredetileg megnyitják az orit,egyébként nem kellett 10-15 körre kitámadni, olyan mintha egy lépcsőt építettek volna fel ezekből a szabis orikból.
bár szép lassan elfogynak:D

Serg 01-02-2008 11:09

Quote:

Originally Posted by It(AZ:)) (Post 148055)
nekünk csak az a feladatunk,hogy megsaccoljuk,túlüssük,akinek eredetileg megnyitják az orit,egyébként nem kellett 10-15 körre kitámadni, olyan mintha egy lépcsőt építettek volna fel ezekből a szabis orikból.
bár szép lassan elfogynak:D

Ha te most azt állítod hogy ezt az X ben művelted magas hekin lévő régi topos orik ellen akkor bizton állíthatom hogy közéjük tartozol ugyanis csak olyannak sikerült beverni ezeket az orikat akinek megengedték. Végig figyeltük a teljes krónikát nem várt esemény nem volt közte...


All times are GMT +1. The time now is 13:54.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu