Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Chat (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=49)
-   -   Hódítós Dühöngő (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=70)

Sutir 05-16-2008 13:23

Ha ott vagyok kv-kor és azonnal nem néz senki, úgyis nézek :D
Amúgy az normális, h. kétszer kellett kódot beírni egy távolnál? volt egy az 8-al kezdődött, bepöttyiztem és átváltott 5-el kezdőre? :p
Sztm engem direktbe cukkol a rendszer. :eek::D

J.Ati 05-16-2008 13:23

És még diszkriminálva vagy,mert te jó sokat tudsz gép előtt lenni és diszkriminálva vagy,mert olyan profin játszol,hogy a rendszer programnak vél téged:D
Ez tényleg komoly:D

J.Ati 05-16-2008 13:24

103!

Jössz egy söröcskével:)

Addig szabizunk és nem fogsz számokat pötyögni:D

Sutir 05-16-2008 13:27

"Hú de divatos szó ez.

Igen, diszkriminálva vagy, mert nem vagy első a játékban. Diszkriminálva vagy, mert van, akinek nagyobb az országa. Diszkriminálva vagy, mert van, aki régebben regisztrált.

A gonoszok. Tiszta diszkrimináció itt minden."

:)
Az jó a 21. századot meg tőled szedtem. :)

láttom naon tetszik a másik szó is :) csak a tartalma nem világos :p

Bubba 05-16-2008 13:29

Quote:

Originally Posted by Attila(: (Post 174970)
103!

Jössz egy söröcskével:)

Addig szabizunk és nem fogsz számokat pötyögni:D

hamár ez egy dühöngő,
idegesit a bogarad fojton le akarom csapni:p
még jó h nem Ciripel:D
és dühyt, h nem kapok sört!

Sutir 05-16-2008 13:34

Összevissza mászkál, meg minden. Atinknak bogarai vannak. :D

laci 05-17-2008 08:50

Áááááh, mennyire dühítenek a gerinctelen emberek! Lefoszt az illető aprópénzre, kap cserébe egy sor hódítást, jól leeseik; újraindul, közben megy az ártózás ide-oda, aztán jön az üzenet a szövetségesétől hogy ennek nincs értelme, hagyjuk abba, a társuk hülyeségéért nem akarnak szívni. Rendesnek tűnnek, beleegyezünka békébe és biztosítékképpen MNT-t kérünk, megírják hogy azt nem szoktak de nyugodtak lehetünk, nem kérnek belőlünk többet. Erre 3 nap múlva újrakezdik az ártózást, baromi nagy károkat okozva az orkunknak... ennyit ér egyeseknek az adott szavuk? :confused::confused:

Zoli 05-17-2008 08:58

Quote:

Originally Posted by laci (Post 175084)
Áááááh, mennyire dühítenek a gerinctelen emberek! Lefoszt az illető aprópénzre, kap cserébe egy sor hódítást, jól leeseik; újraindul, közben megy az ártózás ide-oda, aztán jön az üzenet a szövetségesétől hogy ennek nincs értelme, hagyjuk abba, a társuk hülyeségéért nem akarnak szívni. Rendesnek tűnnek, beleegyezünka békébe és biztosítékképpen MNT-t kérünk, megírják hogy azt nem szoktak de nyugodtak lehetünk, nem kérnek belőlünk többet. Erre 3 nap múlva újrakezdik az ártózást, baromi nagy károkat okozva az orkunknak... ennyit ér egyeseknek az adott szavuk? :confused::confused:

Hát még, amikor MNT-t kötsz egy MF-fel, aki utána felszed magára egy szövit, és ráduszítja..persze MF vagy te is..és busszulni se tudsz, mert mire felbontod az MNT-t, addig a kis genya vagy elszabizik, vagy feljebbmegy... na az még a ciki

laci 05-17-2008 09:04

Ez a másik baj, megy részünkről a visszavágás ezerrel, de azon túl hogy időnként írnak 1-1 fölényes levelet, nem tudunk kikényszeríteni tőlük egy MNT-t, a vezérük hallgat és nem csinál semmit, egyik tagjuk (akihez hozzá sem értünk) szabadságra ment, a maradék kettő, az akik kavartak és akcióztak, azok kapják rendesen az áldást. És még én izgulhatok hogy nehogy pirosat kapjunk mert túlzásba visszük a bosszút... de MNT nélkül nem hagyhatjuk abba, mert újra megerősödnek, és ha egyszer már hátbatámadtak az adott szavuk ellenére, akkor máskor is megtehetik, és nagyon nem hiányoznának mondjuk egy húzósabb szöviháború közben újabb ellenfélnek...

Zoli 05-17-2008 09:09

Quote:

Originally Posted by laci (Post 175086)
Ez a másik baj, megy részünkről a visszavágás ezerrel, de azon túl hogy időnként írnak 1-1 fölényes levelet, nem tudunk kikényszeríteni tőlük egy MNT-t, a vezérük hallgat és nem csinál semmit, egyik tagjuk (akihez hozzá sem értünk) szabadságra ment, a maradék kettő, az akik kavartak és akcióztak, azok kapják rendesen az áldást. És még én izgulhatok hogy nehogy pirosat kapjunk mert túlzásba visszük a bosszút... de MNT nélkül nem hagyhatjuk abba, mert újra megerősödnek, és ha egyszer már hátbatámadtak az adott szavuk ellenére, akkor máskor is megtehetik, és nagyon nem hiányoznának mondjuk egy húzósabb szöviháború közben újabb ellenfélnek...

hát igen, és az a legszebb, hogy nem tudom hány oldalas állásfoglalás megbeszélést követően sem tudja senki, hogy hol a határ
ütni kell, míg mozog (tehát amíg nem megy szabira) azután már úgyse lehet


All times are GMT +1. The time now is 18:24.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu