Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Segítség az Anarchista csoporthoz (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Mi a jó az Anarchista csoportban? (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=256)

Steve 05-10-2006 21:09

Én figyellek egy ideje, kb két hete ez a vesszőparipád:p Még a végén beállsz a francia idegenlégióba, hogy ne elítsek konkrétumokat:)

Never 05-10-2006 21:17

Igen,ez a vesszőparipám,mert sztem elrontja a játékélményt a "fórumos nem bánt fórumost" dolog.
Persze felfogás kérdése az egész :)
Van,aki így gondolkodik,van aki máshogy :)

Steve 05-10-2006 22:44

Mondjuk ezzel meg az a bajom hogy szívesen harcolnék én forumossal ha egyenlőek lennének a feltételek. Dehát mondjuk ha veled harcolnék vagy Lopival, esetleg Spokkal akkor max 1hétre elég tartalékom lenne, másoknak meg nincs annyi orija vagy nem akar harcolni vagy nem ott vannak orijai....
Pedig jó lenne már felmérnem vmikor hogy mennyit tudok:)
ajd nyáron talán többen leszünk addigra leszek lejjebb is:)

Never 05-10-2006 22:48

Nem véletlenül nem harcolok már hónapok óta az Y-ban :)
Egyrészt mert baromi lusta vagyok :))
Másrészt meg nem sok értelme lenne,a sok pénzem miatt.
Én már kiöregedtem a harcos korból,bőven megfelel a tamagocsi,a termelőkkel való haladgatás,piaccal való szórakozás :)
Amúgy a feltételek sosem egyenlőek :)

Steve 05-10-2006 22:51

Jó de azért lehetnek -mondjuk ugy- közel azonosak. Mondjuk gondolkodtam hogy ugy harcolni haverokkal hogy lezsírozunk bizonyos induló pozíciókat aztán durr bele, ha haver talán nem ver át:)
Jah emléxem mikor harcoltál Yban utoljára...:p

Never 05-10-2006 22:53

ööö én nem emléxem,mesélj csak :)
Utoljára akkor harcoltam amúgy komolyabban,mikor még a fenti rész nem volt kialakulva,a határok,ilyesmik,és nem voltak táporijaim.

Steve 05-10-2006 22:56

És az csak honapokkal ezelőtt volt?:eek:
Azt hittem rég trónolsz ott fenn de tényleg.:o
Én arra gondoltam amikor utoljára sürgős volt felvinni orikat a M miatt és akkor énis benne voltam a szórásan mint oly sokan:) bár az nem harc volt hanem hentelés / ez nem jó szó csak nem találtam ideillőt.../
Bár abból is tanultam. De pl a legtöbbett akkor tanultam amikor Goni vert szét, azóta sztem kétszer annyit tudok a harcról.:)

kopaszkutya 05-10-2006 22:58

Quote:

Originally Posted by Arden
na nézzük...
ha anarchos fórumon keres vki normálos szövit,orit,stb,akkor azt általában ugyanígy kitiltják mint ha ezt normálban tette volna.
az áthelyezett orik ütése pedig csak 800 heki fölött van, mert ott már főleg termelők vannak,azt pedig nem engedhetjük hogy egy áthelyezett magas hekijű ori csapdosni kezdjen ott.
én így vélem.

:)szerintem te már nagyon jól tudod,hogy ki vagyok (mert ezen egyszer már vitatkoztunk),és ez az állításod ugyanúgy nem fedi a valóságot,mint az egyenlő elbírálásra vonatkozó,amit a fórumetikett betartására írtál nekem...A kurva anyádért adtatok fórumosnak 5 kört,a majmokért áthelyezettnek 168-at és mellé írásjogot...:) amit idecitáltam,nem az ujjamból szoptam hidd el,valóban fórumon olvastam...ha a türelmemből telik esetleg a következő hasonlót ha elolvasom,bemásolom neked,csak hogy szembesülj vele...de szerintem ha vennéd a fáradtságot,neked lenne lehetőséged visszakeresni(bár lehet,nagy butaságot mondtam,mert gőzöm sincs,meddig nézhető vissza a fórum tartalma)

Steve 05-10-2006 23:01

őő ezért pl innen tiltanálak ki...
De mondjuk gondold azt hog az anarh egy oritemető és a fránya forumosokat kettős mércével mérik;)

kopaszkutya 05-10-2006 23:01

bocsánatot kérek a figyelmetlenségért...a vitám AUUUMODIval volt,nem ARDENnel...


All times are GMT +1. The time now is 02:26.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu