Hódító / Queosia forum

Hódító / Queosia forum (http://forum.hodito.hu/index.php)
-   Stratégia & Tippek (http://forum.hodito.hu/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Tényleg halálra van ítélve? avagy minden ami zombi (http://forum.hodito.hu/showthread.php?t=116)

spirit.. 04-05-2006 17:37

Már ha olyan jól meg lehet lenni egy hullával mf-ként,akkor szólok,hogy az 5ös szinten is és a 4esen is úgy mentünk a szövivel,hogy ha volt mf hulla,akkor földre rögtön beütöttük. És nem kellett mindenkinek a serege hozzá. Elég volt másfél sereg az egész szövitől,és csak akkor tudja megnézni,hogy mi történt amikor becsapott a sereg. Előtte hiába varázsolgat... Az a kis betegség 700hekin 17kórházzal 1 nap alatt lemegy. Azt meg ki lehet bírni. Addig nem kell támadni,de amúgyis kell várni kicsit a töltögetés miatt. Tehát szerintem a hulla az az amivel a kezdők (és néhány profi és néhány megszállott) játszanak az 5ös szinten. Többek között én is hullával kezdtem :). A téma címére azt mondom,nem nincs halálra ítélve,csak ku*va nehéz jól játszani vele.

Sikkes 04-26-2006 15:40

Quote:

Originally Posted by Half
Én max egy nagoyn kitalált szöviben tudom leképzelni, hogy ahulla jó legyen. Aban meg nem hiszem, hogy a betegség olyan szörnyü lenne,d e aztse,h ogy nagoyn beütnének valakit a hullák.

egy nagyon kitalált szövinek is gyenge pontja egy hulla! hiszen nem tudod hogy ki gyilkolja vagy ki gyújtogatja végig a szövit és ez nagy hátrány! a hulla jó hadisnak de ha nem tudja hogy kit kell támadnia akkor bukta!

Sikkes 04-26-2006 15:40

Quote:

Originally Posted by Half
Én max egy nagoyn kitalált szöviben tudom leképzelni, hogy ahulla jó legyen. Aban meg nem hiszem, hogy a betegség olyan szörnyü lenne,d e aztse,h ogy nagoyn beütnének valakit a hullák.

egy nagyon kitalált szövinek is gyenge pontja egy hulla! hiszen nem tudod hogy ki gyilkolja vagy ki gyújtogatja végig a szövit és ez nagy hátrány! a hulla jó hadisnak de ha nem tudja hogy kit kell támadnia akkor bukta!

Láma 04-26-2006 15:48

Quote:

Originally Posted by Sikkes
egy nagyon kitalált szövinek is gyenge pontja egy hulla! hiszen nem tudod hogy ki gyilkolja vagy ki gyújtogatja végig a szövit és ez nagy hátrány! a hulla jó hadisnak de ha nem tudja hogy kit kell támadnia akkor bukta!

hogyne tudnád...

director 04-27-2006 00:08

Quote:

Originally Posted by Láma
hogyne tudnád...

maradjunk annyiban, hogy ő nem tudja:DD

King 04-27-2006 09:59

Quote:

Originally Posted by spirit..
Már ha olyan jól meg lehet lenni egy hullával mf-ként,akkor szólok,hogy az 5ös szinten is és a 4esen is úgy mentünk a szövivel,hogy ha volt mf hulla,akkor földre rögtön beütöttük. És nem kellett mindenkinek a serege hozzá. Elég volt másfél sereg az egész szövitől,és csak akkor tudja megnézni,hogy mi történt amikor becsapott a sereg. Előtte hiába varázsolgat... Az a kis betegség 700hekin 17kórházzal 1 nap alatt lemegy. Azt meg ki lehet bírni. Addig nem kell támadni,de amúgyis kell várni kicsit a töltögetés miatt. Tehát szerintem a hulla az az amivel a kezdők (és néhány profi és néhány megszállott) játszanak az 5ös szinten. Többek között én is hullával kezdtem :). A téma címére azt mondom,nem nincs halálra ítélve,csak ku*va nehéz jól játszani vele.

viszont egy trükkel élhet: tekit tart, amire hulla esetében nem sokan néznek be, még a profik közül sem. egy hulla full kihegyezve (ház, barakk), pár bankkal kereskedőként szépen tud gyűjtögetni, amit átforgathat tekibe... lehet itt is tartalékolni szépen. kisebb az esélye, hogy lelopják, ha pár órát nem vagy amikor visszajön a piacról. :)
valamikor én is hullaként kezdtem. viszont szerintem hosszabb távon nincs jövője a fajnak. más kéne (troll, goblin vagy hasonló reálisan hódba illő faj...)

aúú 04-27-2006 09:59

Quote:

Originally Posted by director
maradjunk annyiban, hogy ő nem tudja:DD

A tolit símán ki lehet szöviben deríteni (csak kitartás kell hozzá...:D), a varit viszont macerásabb...

kozmopolitika 05-25-2006 13:09

tényleg halálra van itélve?avagy minden ami zombi
 
az élőhalott ugyan nem jeleskedik a mágia +tolvaj én jelenleg is élőhalott vagyok de nincs bajom az összes faj közül ő a legrosszab mágiában és tolvajlásban de senki se erősseb nála hábórúban

Cyby_ 05-25-2006 13:11

Quote:

Originally Posted by kozmopolitika
az élőhalott ugyan nem jeleskedik a mágia +tolvaj én jelenleg is élőhalott vagyok de nincs bajom az összes faj közül ő a legrosszab mágiában és tolvajlásban de senki se erősseb nála hábórúban

hát sztem még hadiban se jo...mert lakitekivel +hadi tekivel lazán fogtam toliként hullák szövis!!támadását

gyengék még ház/barakk felállásban is vagy (amit ők nem tudtak) jol kell használni..

Xeper 05-25-2006 18:36

Quote:

Originally Posted by kozmopolitika
az élőhalott ugyan nem jeleskedik a mágia +tolvaj én jelenleg is élőhalott vagyok de nincs bajom az összes faj közül ő a legrosszab mágiában és tolvajlásban de senki se erősseb nála hábórúban

Végülis alig elemezgeti néhány hozzászólás az ellenkezőjét.... :p
De te tudod ;)


All times are GMT +1. The time now is 23:06.

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu